www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

Кому не сидиться ?


автор: Oleksandra | Переглядів: 1771 |
16 вересня 2009 року відбулись Установчі збори Київської міської організації ВМГО "Молодіжний Європейський Рух". На зборах, окрім звичного для всіх розподілу посад, відбулось обговорення першого проекту активістів - дебатного турніру "Права жінок та дітей в Україні" серед молоді, який ще 15 вересня підтримало Представництво Ради Європи в Україні.
Вже 26 вересня 2009 року активісти Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» провели дебатний турнір «Права жінок та дітей в Україні». Партнером турніру, окрім Ради Європи (проект зі зміцнення та захисту жінок та дітей в Україні), став також Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі. "Адміністрація університету завжди готова підтримати ініціативи молоді" - зазначив при зустріч з Головою КМО ВМГО "Молодіжний Європейський Рух", Володимир Поліванов, проректор університету.
На турнір завітали студенти та школярі з 12 навчальних закладів міста Києва.
Кому не сидиться ?
На урочистому відкритті учасників вітали Володимир Поліванов, проректор з навчально-наукової та методичної роботи Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Віталій Гриценко, декан факультету правознавства та міжнародних відносин Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Моніка Платек та Тетяна Куліковська, представники Ради Європи в Україні, Оксана Костів та Інна Ткачук, представники ВМГО «Молодіжний Європейський Рух», Світлана Роганова, прес-секретар Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Європейський Рух», Головний суддя турніру.
Відкривала урочисту частину заходу Скиба Олександра, Голова Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»: «Кожний з нас сьогодні прийшов на турнір з певною власною метою: здобути перше місце, пограти в дебати, познайомитись з цікавими людьми, поділтись корисною інформацією … Але всіх нас повинна об'єднувати єдина мета – покращення становища українського супільства, невтомна діяльність для розвитку нашої України, нашого народу! Тема сьогоднішнього турніру – це одна з тих проблем, які стоять зараз перед нашим суспільством. Я запитую в кожного з Вас, чи хочемо ми жити в суспільстві, де батьки знучаються над дітьми, мати, народивши дитину, викидає її на смітник, процвітає торгівля жінками, дітьми? Впевнена, на 100% що ні! Тому, сьогодні, в суботній ранок зібрались всі не байдужі до цієї проблеми люди, щоб спробувати разом, шляхом дебатів, знайти вирішення даних проблем і вкотре наголосити на необхідності їх вирішення»
Кому не сидиться ?
Після урочистої частини, розпочались дебати. Гра проводилась паралельно для двох вікових груп, які грали за різними темами. Тема дебатів молодшої вікової групи (школярів) - «В Україні необхідно підвищити захист дітей від насильства». Тема старшої вікової групи (студентів) - «В Україні потрібно забезпечити гендерну рівність».
Проблема насильства над дітьми в Україні надзвичайно актуальна. За узагальненою інформацією за 2008 р. в Україні офіційно зареєстровано близько 90 тис. звернень з питань жорстокого поводження з дітьми. За жорстоке поводження з дітьми на обліку в органах внутрішніх справ знаходиться понад 80 тис. сімей, за невиконання батьківських обов’язків притягнено більш ніж 8 тис. батьків.
Щодо питання гендерної рівності, то чинне законодавство de jure гарантує чоловiкам та жiнкам України рiвнi права та можливостi, але наскiльки вони реально допомагають жiнкам вiдчути себе вiльними та рiвними в полiтичнiй, культурнiй, соцiальнiй, економiчнiй сферi, в працевлаштуваннi та в повсякденному життi?
У фінал потрапили найсильніші команди. Перемогу отримали дебатери з Київського політехнічного інституту – Максим Федоренко та Євгеній Кисляк.
Кожен учасник турніру отримав подарунки – комплект книжок Сімони де Бовуар «Друга стать», а також сертифікати. Нагороджували учасників Моніка Платек та Тетяна Куліковська. Команди школярів та студентів, що зайняли перше місце, отримали пам'ятні статуетки з логотипом організаторів.
Для команди Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» було надзвичайно приємно чути від Моніки Платек, що Представництво Ради Європи в Україні завжди радо підтримає подібні іціативи організації.
Кому не сидиться ?
Дебатний турнір закрив Володимир Босак, Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух»: «Мені приємно, що наша молодь даним турніром піднімає такі важливі для українського суспільства питання гендерної рівності та прав дітей в Україні. Це свідчить про небайдужість молоді до розвитку держави, а також її бажання сприяти вирішенню проблем, що стоять перед нашим суспільством. Це сприяє європейській інтерграції України та прийняття правової культури Європи. Особливе сподівання Молодіжний Європейський Рух покладає на молодь, якій виповнилось 18 років, адже це люди, які народились у вільній, демократичній державі, та повинні сповідувати демократичні цінності».
На останок, хочеться вкотре подякувати партнерам Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» - Раді Європи та Українському державному університету фінансів та міжнародної торгівлі за фінансову, організаційну та матеріальну допомогу, за сприяння молодіжним ініціативам.

Прес-служба КМО ВМГО
«Молодіжний Європейський Рух»
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт, як не зареєстрований, ми радимо Вам зареєструватися, або зайти на сайт під своїм логіном.

Інші новини по темі:
Коментарі (0)  Друкувати
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Март 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
14.04.12 вебинар Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-шк, hand made, Європейський молодіжний фонд, абітурієнтам, арт-терапия, арт-цунами, бізнес, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, виставки, гранти, Дискусійни клуб стажування англійська, журналістика, Запорожский, конкурси, конференції, конференція, круглі столи, мастер класс, можливості, молодих підпримців, молодь, МРЦ, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., развитие, семінари, Спілка Молодіжного самоврядуваня, Стипендії, студвей, студенти, студентського самоврядування, танец, Тернопіль, ТОМГО СМС, тренінг, Тренинг, фестиваль

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Вакансія тренера для проведення вебінарів: “Трансф ...
Всеукраїнська Громадська Організація «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тренера для проведення вебінарів: «Трансформація конфліктів» в рамках ...

Громадський центр правосуддя роз’яснює різницю між ...
У шостому останньому випуску правова радниця Центру, адвокатка Юлія Лісова розповідає про різницю між надзвичайною ситуацією та надзвичайним станом.

Данська Рада у справах біженців шукає собі в коман ...
Данська Рада у справах біженців (ДРБ) є міжнародною гуманітарною неурядовою організацією, яка просуває і підтримує довгострокові рішення проблем біженців і внутрішньо переміщених осіб у всьому світі.

Вебінар «Навички та методи виступів перед аудиторі ...
Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і розпочинає серію онлайн навчань.

Запит на подання комерційної пропозиції на IT обла ...
Представництво Датської ради у справах біженців в Україні проводить збір комерційних пропозицій для придбання IT обладнання (персональні комп’ютери, принтери, цифрова камера, GPS навігатор, тощо).

Тендер на закупівлю послуг із розроблення структур ...
Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») оголошує тендер на закупівлю послуг із розроблення структури і методології моніторингового звіту.

Громадський центр правосуддя запускає серію порад ...
Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари за фінансової підтримки Європейського Союзу запускає серію порад, як емоційно протистояти епідемії COVID-19 «Пережити карантин».

Конкурс від Всеукраїнської Громадської Організації ...
Конкурс серед закладів загальної середньої освіти Луганської, Донецької областей та м. Івано-Франківськ на створення «Школи Миру». Дедлайн - 10 квітня 2020 року.

Подання зацікавлень в сфері правової підтримки ВПО ...
УФСІ має використати частину коштів проекту для оплати послуг з правової підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування. Деталі наведено в Технічному завданні, яке є додатком до даного ...

Конкурс на посилення інтеграції між українською та ...
«Проект Енергетичної Безпеки», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та імплементується «Tetra Tech ES, Inc.» в рамках міжнародної технічної допомоги, оголошує конкурс на ...

XML error in File: http://unfir.org/rss.xml
XML error: AttValue: " or ' expected at line 7

Популярні статті

Наш банер