www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

Як здобути вищу освіту в США: покрокова інструкція


автор: ванЯ | Переглядів: 2346 | Міжнародні справи
Step 1. Read as much as you can on US education and application process. Все, як кажуть, без коментарів. Чим більше Ви будете знати, тим легше буде на наступних етапах. Інтернет, звісно, прекрасне джерело інформації, але користуйтеся, по можливості, також довідниками. Їх перевага у тому, що інформація максимально стиснута та конкретизована.

Step 2. Choose your major. Як не банально це звучить, але визначтесь, яка саме конкретна спеціалізація Вам потрібна і в якому університеті її вивчають. А не навпаки.

Step 3. Make a timeline of your application process and follow it. Найкраще для цього створити таблицю. Визначте час на підготовку до тестів, їх здачу, заповнення всіх аплікаційних форм, підготовку документів і все решта, не упускаючи з виду найменші нюанси. Документи аплікаційні та документи на фінансову допомогу приймають різні офіси, і кінцеві терміни в них можуть бути різні. Врахуйте це також.

Step 4. Choose colleges and universities you want to apply to. Складіть довгий список університетів, куди плануєте подавати документи (якщо маєте бажання, можна і 20).

Step 5. Learn as much as you can about the chosen universities and make a short list. Перегляньте рейтинги обраних університетів та їх вебсайти. Словом, дізнайтесь більше про ці навчальні заклади. Буде великим плюсом, якщо при написанні творчого листа побіжно згадаєте викладачів, наприклад, і чим вони Вас захоплюють.

Step 6. Register for tests. По-перше, перед реєстацією Ви повинні бути впевнені, що готові до тесту. Результати тесту надсилаєте не Ви, а тестовий центр. Тому можливість написання тесту безкінечну кількість разів обмежена. По-друге, дізнайтесь заздалегідь кінцеві терміни запису на тести. Краще цього не робити в останні дні перед дедлайном – кількість місць може бути обмежена.

Запам’ятайте, що 50% успішного результату тесту - стратегія його написання. Тобто головне – це встигати за відведений час виконувати всі завдання, вміти концентруватись і не втомитися від цього протягом трьох годин. Тому при підготовці велику частину часу виділіть для тренування написання тесту з годинником.

Тепер кілька слів про основні тести. TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – тест на визначення рівня володіння мовою. Результат діє два роки. SAT (Scholastic Aptitude Test) – тест здається при вступі на бакалаврат. Існує два типи цього тесту:
SAT I (general test) – покликаний виявити вміння мислити. Тобто Вас попросять написати, наприклад, не саме формулювання теорії Піфагора, а вирішити конкретну задачу. Тест включає в себе питання з головних галузей знань.
SAT II (subject test) – ціль та ж сама, але що стосується конкретної предметної сфери знань, залежить від обраної спеціальності.

GRE (Graduate Record Examinations) – аналог SAT, але для вступників на магістратуру (окрім спеціальностей бізнесу, медицини та права). Так само як і SAT, існує general test та subject test.

Як свідчить практика, якщо Ви розраховуєть на отримання фінансової допомоги, необхідно набрати щонайменше 100 балів (максимум - 120).

Step 7. Complete application form.

Щодо заповнення аплікаційної форми, варто приділити увагу кільком нюансам.
Створіть електронну пошту, назва якої буде складатися з вашого імені та прізвища. Адреса типу superstar@…. в даному випадку буде виглядати, скажемо так, несерйозно
Копії дипломів повинні бути нотаріально завірені, як український варіант, так і англійський переклад
Якщо у Вас є диплом бакалавра і магістра, надсилайте одразу два
Якщо умовою твору є об’єм до 500 слів, неприпустимо, щоб Ваш твір містив 501 слово
Рекомендації повинні давати люди, які Вас добре знають, а не які мають високий статус.
Уникайте помилок, закреслень, неточностей

Step 8. Send / submit application form. Найголовнше, не надсилайте документи в останні дні. Щоб уникнути непорозумінь і втрати чи затримки документів в дорозі, найкраще довірити доставку документів кур’єрській службі. І, як зазначалось, результати тесту відсилає тестовий центр. Якщо Ви це зробите – ніхто до уваги тест брати не буде.

Step 9. Wait for result. Якщо Ви поступили одразу в кілька вищих навчальних закладів, обов’язково напишіть листи з відповіддю всім, а не лише тому вишу, який вибрали. Якщо кілька університетів надішлють документи на ваше ім’я для отримання візи, будуть непорозуміння і проблеми.

Step 10. Applay for student visa. Всю інформацію можна знайти на http://ukraine.usembassy.gov/.

Step 11. Contact the nearest Education USA Centre. Інформацію можна знайти тут: http://educationusa.state.gov/ http://www.educationusa.info/Ukraine
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт, як не зареєстрований, ми радимо Вам зареєструватися, або зайти на сайт під своїм логіном.

Інші новини по темі:
Коментарі (0)  Друкувати
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
14.04.12 вебинар Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-шк, hand made, Європейський молодіжний фонд, абітурієнтам, арт-терапия, арт-цунами, Братислава (Словаччи, виставки, гранти, Дискусійни клуб стажування англійська, журналістика, Закону України «Про органи самоорганізації населення», Запорожский, конкурси, конференції, конференція, круглі столи, мастер класс, можливості, молодь, МРЦ, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., развитие, семінар, сказкотерапия, Стипендії, студвей, студенти, студентського самоврядування, творчество, Тернопіль.студенти, ТОМГО СМС, тренінг, Тренинг, фестиваль, школа студентського самоврядування

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Схвалено Порядок зарахуваня частини акцизного пода ...
Минулого тижня Уряд затвердив Порядок зарахування частини акцизного податку до загального фонду місцевих бюджетів у 2020 році.

Місцеві бюджети Миколаївщини отримають понад 240 м ...
Минулого тижня під час засідання Уряду було схвалено ряд рішень у сфері освіти. Так, місцевим бюджетам Миколаївської області буде спрямовано кошти на освіту, а також Кабмін підтримав позицію ...

Міні грант для неприбуткових організацій на провед ...
Міжнародний Благодійний Фонд Коровай оголошує конкурс серед неприбуткових організацій міста Львова!!!

У Вікіджерелах відкривається «Книжкова Шафа»
З 15 лютого до 31 травня пройде «Книжкова Шафа» — конкурс із наповнення та перевірки вмісту проєкту Вікіджерела.

Head of Communications до SocialBoost (PR director ...
SocialBoost шукає керівника комунікацій (PR директора), який/яка допоможе донести наші історії так, щоб зацікавлених у соціально важливих ІТ-рішеннях стало ще більше.

XII Зимова Студреспубліка
21-24 лютого на Буковині проходитиме ключова інтелектуальна подія сезону — проходитиме «XII Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Увага! Хто не встиг — ще є можливість ...

Головний скарб громади – це люди
Для успішного розвитку громади, вкрай важливо залучати людей до вирішення проблем та їхньої участі у прийнятті рішень.

Літня школа для освітян у Відні
Історичний інститут Centropa в черговий раз збирає освітян з Північної Америки та Європи у Відні для 7-денного інтенсиву.

Співпраця військових та громади – необхідна вимога ...
У м. Чугуєві Харківської області відбувся семінар з розбудови ефективної взаємодії між військовими та громадою.

Вакансія медсестри у «Medecins Sans Frontieres-Bel ...
«Medecins Sans Frontieres-Belgium» шукає медсестру.

XML error in File: http://prostir.ua/news/rss
XML error: Opening and ending tag mismatch: hr line 5 and body at line 6

УНФІР: Спільні проекти та робота над порталом!
Шановні творці, винахідники та дослідники справжньої України! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будують разом з нами! Друзі, ви маєте можливість щодня вдосконалювати ...

Пропозиція про втілення винаходів УНФІР. Консалтин ...
Запрошуємо бізнесові організації і ділових партнерів до співпраці у викупі вартості права користування винаходами експертів УНФІР 2005-2010 років. Винаходи будуть продані на аукціоні. Кількість ...

ЩОВІВТОРКА, о 18.00 Засідання Інноваційного Клубу ...
У вівторок о 18:00 відбудеться засідання Інноваційного Клубу УНФІР на тему: "Інноваційний процес: партнерство в дії" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та благодійників, ...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА...
ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА автора выдающихся разработок науки и техники из Украины, експерта УНФИР. Мной пройден длинный, более 40 лет плодотворный изобретательский путь. Сделано более 300 ...

ЩОП'ЯТНИЦІ о 15.00, УНФІР: навчання науковій творч ...
У пятницю о 15:00 відбудеться семінар УНФІР на тему: "Навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та ...

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробниц ...
На часі створення в Україні мережі сучасних підприємств з безвідходного виробництва широкого асортименту різних (в тому числі традиційних для українського споживача) рослинних продуктів і їх похідних ...

Молодіжний Ресурсний Центр України
Молодіжний Ресурсний Центр (МРЦ) Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку (УНФІР) Хто володіє інформацією – той володіє світом Мудрість ХХ століття Хто впорядковує інформацію – той ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське іннова ...
Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо? Відповідаєш - ти! На початоку "незалежності" Україна володіла значними можливостями для успішного розвитку в науково-технологічній ...

Руслан Синельников: "Сміттєва наука...яка нас знищ ...
Справжні вчені шукають правду, а не гроші. Справжні вчені розуміють, що результати можуть бути найнесподіваніші... Справжні вчені працюють так: - Формулюється гіпотеза. - Робляться припущення. - ...

Постійно! Гранти та міжнародна технічна допомога У ...
Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги УНФІР Українським незалежним Фондом інноваційного розвитку Міжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді: 1. будь-якого майна, ...

Популярні статті

Наш банер