www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

Інтерактивний форум «Діємо в інтернет разом та безпечно»


автор: assistant | Переглядів: 4391 | Інновації, Соціальні проекти
У форумі взяли участь понад 150 школярів та вчителів з 20 шкіл, зокрема представники шкільного самоврядування та делегати дитячих прав загальноосвітніх шкіл м. Києва.

Увагу до проведення Форуму виявив Леонід НОВОХАТЬКО, заступник голови Київської міської державної адміністрації. А на урочистому відкритті форуму виступили: Володимир ВОВК, начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту КМДА, Валерій ТАНЦЮРА, директор Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також представники партнерів заходу.

Валерій ТАНЦЮРА, директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: «Сучасні діти та молодь практично не уявляють свого життя без інтернету. Слідкувати за їх безпекою, перш за все, - завдання дорослих. Та як часто ми замислюємось про це? Громадська рада делегатів дитячих прав – це можливість для дітей дізнатися про шляхи безпечної поведінки в інтернеті, а для дорослих – зрозуміти, як уберегти дитину від онлайн-загроз. Ми впевнені, що знання власних прав та можливостей допоможе учасникам заходу користуватися інтернетом безпечно».

Жанна ПАРХОМЕНКО, директор з корпоративних зв'язків «Київстар»: «Ми в «Київстар» прагнемо, щоб інтернет був безпечною територією для навчання, спілкування та розвитку дітей. Саме тому, ми постійно працюємо над створенням нових інформаційних матеріалів для навчання безпечної онлайн-поведінки. Разом з експертами ми створили спеціальний посібник для батьків, розробили послугу «Батьківський контроль», відібрали «білий список» рекомендованих сайтів та розробили основні правила для дітей. Сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям школярі отримають необхідні знання та будуть надійно захищені у віртуальному світі».

Ірина КОНЧЕНКОВА, виконавчий директор МГО «Школа рівних можливостей»: «Ми реалізуємо в Києві міжнародний проект «Сертифікація школи з безпечного Інтернету для дітей», що передбачає прийняття кожною школою, яка бере участь у проекті, Політики користування Інтернетом у школі. Інтернет надає унікальні можливості сучасній дитині, але несе великі загрози. Політика школи повинна зменшувати ризики і підвищувати безпечність Інтернету».

Ольга ШВЕД, представник міжнародної організації ECPAT в країнах СНД: «Інтернет в наш час є необхідним дітям та молоді для досягнень успіхів в навчанні, розвитку як особистості, виконання певної роботи. Вже мало хто себе уявляє в наш час і без мобільного зв’язку для комунікації. Але важливо, щоб молодь була у безпеці сама, знаходячись в он-лайн та мобільній мережі, і не наносила шкоди іншим користувачам. Необхідна комбінація та координація заходів, які захистять усіх користувачів, а особливо молодь та дітей».

Робота форуму відбулася в трьох тематичних секціях - для школярів старших і молодших класів та вчителів загальноосвітніх шкіл. В рамках заходу проведено пізнавальні конкурси та квести на знання онлайн-загроз, презентовано спеціально створений «Київстар» інтерактивний відео майстер-клас для вивчення правил безпечного поводження з особистою інформацією в інтернеті, проведено інформаційний тренінг для вчителів «Онляндія - безпека дітей в Інтернеті». Програму прикрасив виступ Гендерного інтерактивного театру з мініатюрою «Агенти веб-безпеки». По завершенню форуму учасники отримали пам’ятні подарунки від партнерів заходу.

Довідка:
День безпечного інтернету започатковано у 2004 році організацією Insafe (Європейською мережею безпечного інтернету). Організовується по всьому світу для поширення практики безпечного та відповідального користування інтернет-технологіями і мобільним зв’язком, особливо серед молоді та дітей. Заходи сприяють встановленню діалогу між користувачами інтернет-послуг, державними структурами, громадськими організаціями та представниками бізнес-структур, що займаються постачанням інтернет-послуг та створюють новітні технології.

Детальніше - www.saferinternetday.org
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт, як не зареєстрований, ми радимо Вам зареєструватися, або зайти на сайт під своїм логіном.

Інші новини по темі:
Коментарі (0)  Друкувати
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Март 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
14.04.12 вебинар Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-шк, hand made, Європейський молодіжний фонд, абітурієнтам, арт-терапия, арт-цунами, бізнес, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, виставки, гранти, Дискусійни клуб стажування англійська, журналістика, Запорожский, конкурси, конференції, конференція, круглі столи, мастер класс, можливості, молодих підпримців, молодь, МРЦ, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., развитие, семінари, Спілка Молодіжного самоврядуваня, Стипендії, студвей, студенти, студентського самоврядування, танец, Тернопіль, ТОМГО СМС, тренінг, Тренинг, фестиваль

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Вакансія тренера для проведення вебінарів: “Трансф ...
Всеукраїнська Громадська Організація «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тренера для проведення вебінарів: «Трансформація конфліктів» в рамках ...

Громадський центр правосуддя роз’яснює різницю між ...
У шостому останньому випуску правова радниця Центру, адвокатка Юлія Лісова розповідає про різницю між надзвичайною ситуацією та надзвичайним станом.

Данська Рада у справах біженців шукає собі в коман ...
Данська Рада у справах біженців (ДРБ) є міжнародною гуманітарною неурядовою організацією, яка просуває і підтримує довгострокові рішення проблем біженців і внутрішньо переміщених осіб у всьому світі.

Вебінар «Навички та методи виступів перед аудиторі ...
Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і розпочинає серію онлайн навчань.

Запит на подання комерційної пропозиції на IT обла ...
Представництво Датської ради у справах біженців в Україні проводить збір комерційних пропозицій для придбання IT обладнання (персональні комп’ютери, принтери, цифрова камера, GPS навігатор, тощо).

Тендер на закупівлю послуг із розроблення структур ...
Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») оголошує тендер на закупівлю послуг із розроблення структури і методології моніторингового звіту.

Громадський центр правосуддя запускає серію порад ...
Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари за фінансової підтримки Європейського Союзу запускає серію порад, як емоційно протистояти епідемії COVID-19 «Пережити карантин».

Конкурс від Всеукраїнської Громадської Організації ...
Конкурс серед закладів загальної середньої освіти Луганської, Донецької областей та м. Івано-Франківськ на створення «Школи Миру». Дедлайн - 10 квітня 2020 року.

Подання зацікавлень в сфері правової підтримки ВПО ...
УФСІ має використати частину коштів проекту для оплати послуг з правової підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування. Деталі наведено в Технічному завданні, яке є додатком до даного ...

Конкурс на посилення інтеграції між українською та ...
«Проект Енергетичної Безпеки», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та імплементується «Tetra Tech ES, Inc.» в рамках міжнародної технічної допомоги, оголошує конкурс на ...

XML error in File: http://unfir.org/rss.xml
XML error: AttValue: " or ' expected at line 7

Популярні статті

Наш банер