www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

23 квітня у Києві відбудеться прес-конференція "Книга і віртуальний простір"


автор: PR | Переглядів: 2247 | Головна
23 квітня у Києві відбудеться прес-конференція "Книга і віртуальний простір"

У прес-конференції беруть участь: професор Національного університету "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА), головний редактор інтернет-видання "ЛітАкцент" Володимир Панченко; поет, прозаїк, літературний критик Іван Андрусяк; письменник, журналіст Артем Захарченко.

Свого часу поява кіно спричинилася до песимістичних прогнозів щодо перспектив театру. Проте театр не перестав існувати. Подібна ситуація складається тепер із книгою: поява інтернету не означає кінця "Гуттенбергової ери". Можна прогнозувати їх "мирне співіснування", хоча позиції книги на певних напрямках можуть бути потіснені. Передусім це стосується поетичних видань, художньої літератури загалом. Натомість останнім часом виник феномен т.зв. мережевої літератури.

Учасники прес-конференції пропонують ознайомитися з прикладом взаємного доповнення можливостей інтернету і книги - виданням "ЛітАкцент", яке існує паралельно в двох версіях: віртуальній і книжковій.

Започатковано видання у листопаді 2007 року. Воно є спільним проектом Національного університету "Києво-Могилянська академія" і видавництва "Темпора". "ЛітАкцент" висвітлює сучасну літературу - як українську, так і зарубіжну. У його рубриках - дискусійні статті, рецензії, інтерв"ю, інформація, цікаві факти з історії літератури, літературні мандрівки. Автори - від академіків до літпочатківців.

Сайт оновлюється щоденно. Він є інтелектуальним майданчиком, на якому зустрічаються різні думки, позиції, методологічні підходи.

Двічі на рік за матеріалами інтернет-видання виходить його книжкова версія - альманах "ЛітАкцент". Щойно побачив світ другий випуск альманаху.

Таким чином, "ЛітАкцент" -
це спроба дієвого заперечення того,
що в Україні начебто немає літературної критики.
http://litakcent.com
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт, як не зареєстрований, ми радимо Вам зареєструватися, або зайти на сайт під своїм логіном.

Інші новини по темі:
Коментарі (0)  Друкувати
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Март 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
14.04.12 вебинар Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-шк, hand made, Європейський молодіжний фонд, абітурієнтам, арт-терапия, арт-цунами, бізнес, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, виставки, гранти, Дискусійни клуб стажування англійська, журналістика, Запорожский, конкурси, конференції, конференція, круглі столи, мастер класс, можливості, молодих підпримців, молодь, МРЦ, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., развитие, семінари, Спілка Молодіжного самоврядуваня, Стипендії, студвей, студенти, студентського самоврядування, танец, Тернопіль, ТОМГО СМС, тренінг, Тренинг, фестиваль

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Вакансія тренера для проведення вебінарів: “Трансф ...
Всеукраїнська Громадська Організація «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тренера для проведення вебінарів: «Трансформація конфліктів» в рамках ...

Громадський центр правосуддя роз’яснює різницю між ...
У шостому останньому випуску правова радниця Центру, адвокатка Юлія Лісова розповідає про різницю між надзвичайною ситуацією та надзвичайним станом.

Данська Рада у справах біженців шукає собі в коман ...
Данська Рада у справах біженців (ДРБ) є міжнародною гуманітарною неурядовою організацією, яка просуває і підтримує довгострокові рішення проблем біженців і внутрішньо переміщених осіб у всьому світі.

Вебінар «Навички та методи виступів перед аудиторі ...
Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і розпочинає серію онлайн навчань.

Запит на подання комерційної пропозиції на IT обла ...
Представництво Датської ради у справах біженців в Україні проводить збір комерційних пропозицій для придбання IT обладнання (персональні комп’ютери, принтери, цифрова камера, GPS навігатор, тощо).

Тендер на закупівлю послуг із розроблення структур ...
Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») оголошує тендер на закупівлю послуг із розроблення структури і методології моніторингового звіту.

Громадський центр правосуддя запускає серію порад ...
Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари за фінансової підтримки Європейського Союзу запускає серію порад, як емоційно протистояти епідемії COVID-19 «Пережити карантин».

Конкурс від Всеукраїнської Громадської Організації ...
Конкурс серед закладів загальної середньої освіти Луганської, Донецької областей та м. Івано-Франківськ на створення «Школи Миру». Дедлайн - 10 квітня 2020 року.

Подання зацікавлень в сфері правової підтримки ВПО ...
УФСІ має використати частину коштів проекту для оплати послуг з правової підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування. Деталі наведено в Технічному завданні, яке є додатком до даного ...

Конкурс на посилення інтеграції між українською та ...
«Проект Енергетичної Безпеки», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та імплементується «Tetra Tech ES, Inc.» в рамках міжнародної технічної допомоги, оголошує конкурс на ...

XML error in File: http://unfir.org/rss.xml
XML error: AttValue: " or ' expected at line 7

Популярні статті

Наш банер