www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

Регламентація питань самоорганізації населення у законодавстві України


автор: facetoface | Переглядів: 1971 | Менеджмент проектів » Конференції
9-10 липня 2011 року у м. Кіровограді відбудеться VІ Всеукраїнська науково-практична конференція з питань самоорганізації населення на тему «Регламентація питань самоорганізації населення у законодавстві України».
Організатор – ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.
До участі в конференції запрошуються провідні експерти, науковці, представники органів самоорганізації населення (ОСН), органів місцевого самоврядування, громадських організацій, які мають значний практичний досвід або теоретичні напрацювання щодо ОСНів.
В 2007-2010 роках силами експертів Асоціації були розроблені нова редакція Закону України “Про органи самоорганізації населення” та проект Закону України “Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання”, які мають вирішити значну кількість існуючих проблем у сфері самоорганізації (з текстами законопроектів можна ознайомитися на сайті http://samoorg.com.ua). Проте, навіть за умови їх ухвалення Верховною Радою залишається невирішеним питання про їх “вбудовування” у чинне законодавство України.
Головною метою конференції є обговорення актуальних проблем в діяльності ОСНів та пакету законопроектних пропозицій, спрямованих на удосконалення регламентації самоорганізації населення. Це завдання ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» планує вирішити шляхом розробки проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо регламентації питань самоорганізації населення», який має усунути наявні правові прогалини та протиріччя.
На конференції будуть також розглянуті питання:
- розширення фінансової основи діяльності ОСНів;
- розширення майнової основи діяльності ОСНів;
- підвищення ефективності діяльності ОСНів у сфері житлово-комунальній сфері;
- регламентація взаємодії ОСНів із органами місцевого самоврядування та депутатами місцевих рад;
- регламентація стосунків ОСНів із органами правосуддя та правоохоронними органами (міліції, прокуратури).
Організатори конференції відшкодовують витрати на проїзд (не більше вартості купейного білету або білету на автобус), забезпечують проживання та дворазове харчування учасників конференції.
Відбір учасників конференції проводитиметься на конкурсній основі. Бажаючих взяти участь у конференції просимо до 12 червня 2011 р. подати заявку із зазначенням свого прізвища, ім’я, по батькові, місця роботи, стислим описом досвіду громадської діяльності, зокрема, у сфері розвитку локальної демократії, обґрунтуванням мотивації участі в обговоренні, а також адресою електронної пошти та контактними телефонами.
Обсяг заявки не має перевищувати трьох сторінок. Цю інформацію необхідно направити на e-mail: samoorg@ukr.net або на факс: (048) 738-68-30 до ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”. Результати відбору будуть повідомлені учасникам до 18 червня 2011 р.
Контактна особа: В’ячеслав Кіщенко, тел. (048) 738-68-30, 703-62-88, (095) 336-01-55.
Новину відредагував Taras - 29-04-2011, 12:46
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт, як не зареєстрований, ми радимо Вам зареєструватися, або зайти на сайт під своїм логіном.

Інші новини по темі:
Коментарі (0)  Друкувати
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Март 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
14.04.12 вебинар Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-шк, hand made, Європейський молодіжний фонд, абітурієнтам, арт-терапия, арт-цунами, бізнес, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, виставки, гранти, Дискусійни клуб стажування англійська, журналістика, Запорожский, конкурси, конференції, конференція, круглі столи, мастер класс, можливості, молодих підпримців, молодь, МРЦ, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., развитие, семінари, Спілка Молодіжного самоврядуваня, Стипендії, студвей, студенти, студентського самоврядування, танец, Тернопіль, ТОМГО СМС, тренінг, Тренинг, фестиваль

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Вакансія тренера для проведення вебінарів: “Трансф ...
Всеукраїнська Громадська Організація «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тренера для проведення вебінарів: «Трансформація конфліктів» в рамках ...

Громадський центр правосуддя роз’яснює різницю між ...
У шостому останньому випуску правова радниця Центру, адвокатка Юлія Лісова розповідає про різницю між надзвичайною ситуацією та надзвичайним станом.

Данська Рада у справах біженців шукає собі в коман ...
Данська Рада у справах біженців (ДРБ) є міжнародною гуманітарною неурядовою організацією, яка просуває і підтримує довгострокові рішення проблем біженців і внутрішньо переміщених осіб у всьому світі.

Вебінар «Навички та методи виступів перед аудиторі ...
Міжнародний республіканський інститут (МРІ) не припиняє свою роботу в період епідемії коронавірусу і розпочинає серію онлайн навчань.

Запит на подання комерційної пропозиції на IT обла ...
Представництво Датської ради у справах біженців в Україні проводить збір комерційних пропозицій для придбання IT обладнання (персональні комп’ютери, принтери, цифрова камера, GPS навігатор, тощо).

Тендер на закупівлю послуг із розроблення структур ...
Громадська організація «Український центр європейської політики» (далі – ГО «УЦЄП») оголошує тендер на закупівлю послуг із розроблення структури і методології моніторингового звіту.

Громадський центр правосуддя запускає серію порад ...
Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари за фінансової підтримки Європейського Союзу запускає серію порад, як емоційно протистояти епідемії COVID-19 «Пережити карантин».

Конкурс від Всеукраїнської Громадської Організації ...
Конкурс серед закладів загальної середньої освіти Луганської, Донецької областей та м. Івано-Франківськ на створення «Школи Миру». Дедлайн - 10 квітня 2020 року.

Подання зацікавлень в сфері правової підтримки ВПО ...
УФСІ має використати частину коштів проекту для оплати послуг з правової підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування. Деталі наведено в Технічному завданні, яке є додатком до даного ...

Конкурс на посилення інтеграції між українською та ...
«Проект Енергетичної Безпеки», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та імплементується «Tetra Tech ES, Inc.» в рамках міжнародної технічної допомоги, оголошує конкурс на ...

Популярні статті

Наш банер