www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

На виставці «Сучасна освіта в Україні – 2011» Мала академія наук України удостоєна почесного звання «Лідер освіти»


автор: Taras | Переглядів: 1974 | Аналітика
На виставці «Сучасна освіта в Україні – 2011» Мала академія наук України удостоєна почесного звання «Лідер освіти»У Київському Палаці дітей та юнацтва 16–18 лютого відбулася 14 міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011». Організатори виставки – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма «КАРШЕ».

Учасниками виставки стали кілька сотень навчальних закладів і закладів післядипломної освіти, обласні й міські управління освіти, науково-методичні центри, виробники технічних засобів навчання, розробники інноваційних педагогічних технологій, міжнародні наукові установи, підприємства, комерційні структури і видавництва, професійні журнали та періодичні видання.

Соціальну значущість заходу підтвердив і представницький склад почесних гостей на відкритті виставки. Від імені Національної академії педагогічних наук учасників і гостей заходу привітав її президент, академік НАН України Василь Григорович КРЕМЕНЬ. Він, зокрема, зазначив: «Кожна така виставка є подією як в освіті, так і в Україні. Нині вона має особливе значення тому, що відбувається у рік 20-річчя незалежності України. Освітяни мають відповісти на запитання: в якому стані наша галузь? Що зроблено за цей час? Багато. Відбулися демократизація, європеїзація вітчизняної освіти, наближення до світових стандартів навчання». Наостанок Василь Кремень висловив упевненість, що освіта України й надалі розвиватиметься.

Директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Олександр Андрійович УДОД зачитав привітання від Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Володимировича Табачника і додав: «Виставка “Сучасна освіта в Україні – 2011” має стати важливим заходом, а представлені на ній найкращі методики, навчальний досвід – надбанням освітянського загалу».

Президент Київської торгово-промислової палати Микола Васильович ЗАСУЛЬСЬКИЙ наголосив: «Освіта тісно пов’язана з духовним розвитком і реалізацією здібностей кожної людини, а тому і з духовним розвитком нації, її процвітанням. Наша Палата має зв’язок із виробничниками, фінансистами, різноманітними міжнародними організаціями – так ми забезпечуємо підвищення кваліфікації кадрів. І це наш внесок у розвиток сучасної освіти».

Ректор Київської духовної академії і семінарії, архієпископ Бориспільський, отець Антоній зачитав привітальний адрес Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Отець Антоній нагадав присутнім, що нинішній рік особливий для православ’я – виповнюється 450 років Пересопницькому Євангелію. Сьогодні ця духовна святиня українського народу набула значення політичного символу нації – уже стало традицією, що кожний наступний Президент країни під час інаугурації присягає на Пересопницькому Євангелії. Отець Антоній також схвалив загальнодержавну тенденцію – внесення богослов’я в освіту: «Це надає нові можливості у вихованні підростаючого покоління. Наші зусилля: церкви і держави, науки і виробництва, теоретиків і практиків – мають бути спільними…».

Упродовж трьох напружених виставкових днів відбулися численні семінари, «круглі столи», майстер-класи і тренінги, на яких обговорювались актуальні проблеми навчально-виховного процесу, шляхи модернізації освіти у глобалізованих умовах сучасного життя.

Освітяни змогли поділитися з колегами досвідом залучення суспільного інтересу до освіти, презентацій досягнень нашої держави в цій галузі, формування єдиного вітчизняного освітнього простору. Навчальні заклади змогли поінформувати зацікавлену учнівську молодь про можливості здобуття професійної освіти: про всі деталі вступу, вартість і умови навчання.

Національний центр «Мала академія наук України» теж взяв участь у виставці і був гідно відзначений. «За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації освіти» Мала академія наук удостоєна почесного звання «Лідер сучасної освіти». Зусилля Академії з удосконалення форм пошуку і роботи з талановитою молоддю відзначено Золотою медаллю виставки у номінації «Застосування сучасних засобів навчання в загальноосвітній, професійно-технічній та позашкільній освіті».

Процес євроінтеграції суспільства, гостра потреба у кваліфікованих кадрах, конкурентоспроможність на ринку праці висувають особливі вимоги до фахової підготовки українців. Система освіти має вдосконалюватися, забезпечуючи підвищені вимоги до змісту, обсягу та якості навчання. Саме тому щорічне проведення освітянських форумів на високому організаційному та науковому рівнях є надзвичайно важливим і сприяє обміну досвідом провідних вітчизняних й іноземних науковців, упровадженню інноваційних методів навчання, найсучасніших педагогічних технологій та інформатизації галузі.
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт, як не зареєстрований, ми радимо Вам зареєструватися, або зайти на сайт під своїм логіном.

Інші новини по темі:
Коментарі (0)  Друкувати
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
14.04.12 вебинар Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-шк, hand made, Європейський молодіжний фонд, арт-терапия, арт-цунами, бізнес, Братислава (Словаччи, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, виставки, гранти, Дискусійни клуб стажування англійська, журналістика, Закону України «Про органи самоорганізації населення», Запорожский, конкурси, конференції, конференція, мастер класс, можливості, молодих підпримців, молодь, МРЦ, наукове товариство студентів та аспірантів, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, развитие, семінар, семінари, сказкотерапия, Спілка Молодіжного самоврядуваня, Стипендії, студенти, студентського самоврядування, танец, творчество, Тернопіль, Тернопіль.студенти, Тренинг, фестиваль, школа студентського самоврядування

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Humanitarian Adviser в офіс ООН з координації гума ...
Офіс ООН з Координації Гуманітарних Питань в Україні запрошує кваліфікованих і досвідчених українських спеціалістів подавати заявки на посаду радника з гуманітарних питань (Humanitarian Adviser).

ДП «СЕТАМ» шукає спеціаліста відділу маркетингу та ...
Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України шукає спеціаліста відділу маркетингу та реклами.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реаліз ...
Експерти Центру «Доброчин» та керівництво смт Ріпки розповіли про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді 08 квітня 2020 року ...

Вебінар «Віддалена робота: можливості та загрози»
Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Віддалена робота: можливості та загрози», який відбудеться 14 квітня 2020 року.

Набір супервізоров
БО «КОВ «БФ «СОС Дитяче Містечко» оголошує набір супервізоров для прийомних батьків/батьків-вихователів/спеціалістів організації.

Миколаївські місцеві посадовці почули коаліцію #Гр ...
7 квітня прибрали стихійні звалища на території робітничого селища «Ялти». Про це нам повідомив голова ОСН «Ялти» Сергій Сідляр.

Настав час вигравати разом із онлайн Євровікторино ...
З 17 березня по 16 вересня 2020 року триває онлайн євровікторина від Представництва ЄС.

Open interview: Премія ЄС в галузі музики
«Креативна Європа» в Україні розпочинає серію відкритих онлайн-інтерв'ю із закордонними експертами культурних та креативних індустрій!

МБО «Екологія-Право-Людина» шукає експерта в сфері ...
Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» запрошує до участі в тендері на надання експертних послуг експертом із аналізу європейських практик «Нуль відходів» та їхньої реалізації у ...

Мінігранти до #ЩедрийВівторокNow
Щедрий Вівторок приєднався до всесвітньої ініціативи #ЩедрийВівторокNOW. Вона відбудеться 5 травня 2020 року, як реакція та відповідь на пандемію. Дедлайн - 15 квітня 2020 року.

УНФІР: Спільні проекти та робота над порталом!
Шановні творці, винахідники та дослідники справжньої України! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будують разом з нами! Друзі, ви маєте можливість щодня вдосконалювати ...

Пропозиція про втілення винаходів УНФІР. Консалтин ...
Запрошуємо бізнесові організації і ділових партнерів до співпраці у викупі вартості права користування винаходами експертів УНФІР 2005-2010 років. Винаходи будуть продані на аукціоні. Кількість ...

ЩОВІВТОРКА, о 18.00 Засідання Інноваційного Клубу ...
У вівторок о 18:00 відбудеться засідання Інноваційного Клубу УНФІР на тему: "Інноваційний процес: партнерство в дії" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та благодійників, ...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА...
ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА автора выдающихся разработок науки и техники из Украины, експерта УНФИР. Мной пройден длинный, более 40 лет плодотворный изобретательский путь. Сделано более 300 ...

ЩОП'ЯТНИЦІ о 15.00, УНФІР: навчання науковій творч ...
У пятницю о 15:00 відбудеться семінар УНФІР на тему: "Навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та ...

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробниц ...
На часі створення в Україні мережі сучасних підприємств з безвідходного виробництва широкого асортименту різних (в тому числі традиційних для українського споживача) рослинних продуктів і їх похідних ...

Молодіжний Ресурсний Центр України
Молодіжний Ресурсний Центр (МРЦ) Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку (УНФІР) Хто володіє інформацією – той володіє світом Мудрість ХХ століття Хто впорядковує інформацію – той ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське іннова ...
Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо? Відповідаєш - ти! На початоку "незалежності" Україна володіла значними можливостями для успішного розвитку в науково-технологічній ...

Руслан Синельников: "Сміттєва наука...яка нас знищ ...
Справжні вчені шукають правду, а не гроші. Справжні вчені розуміють, що результати можуть бути найнесподіваніші... Справжні вчені працюють так: - Формулюється гіпотеза. - Робляться припущення. - ...

Постійно! Гранти та міжнародна технічна допомога У ...
Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги УНФІР Українським незалежним Фондом інноваційного розвитку Міжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді: 1. будь-якого майна, ...

Популярні статті

Наш банер