www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

МРЦ України: Спільні проекти та робота над сайтом!
автор: Aryan | Переглядів: 10138 | Прес центр | Дата: 22-03-2018, 19:17
МРЦ України: Спільні проекти та робота над сайтом!
Ти молодий!

Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будуть разом з нами!

Хлопці і дівчата, ви маєте можливість щодня вдосконалювати портал МРЦ України разом з нами та долучитися до нашої команди.


Пишіть ваші пропозиції по вдосконаленню сайту, щоб Ви хотіли тут бачити, у коментарях та додавайте власні статті й анонси.

Звертайтеся з власними проектами!
Ми у Фейсбуку - приєднуйся!


Найбільш активних чекає успіх!
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Стажування, Робота та Волонтерські Вакансії МРЦ України - Актуально!
автор: Taras | Переглядів: 11258 | Прес центр | Дата: 1-12-2016, 12:34
Стажування, Робота та Волонтерські Вакансії МРЦ України - Актуально!
Молодіжний Ресурсний Центр України створює можливості кожному
отримати унікальний досвід у сфері
громадської діяльності 3.0,
суспільної журналістики 2.0,
бізнесу 2.0
і пропонує стати
репортером, веб-дизайнером, модератором чи менеджером проектів МРЦ України.


З метою заохочення, визнання та професійного розвитку волонтерів передбачаються такі методи винагородження:
- Участь у заходах, що організовуються або проходять за участю МРЦ, УНФІР, бізнес-асоціацій та компаній партнерів;
- Стажування та набуття практичного досвіду роботи в бізнес-компаніях;
- Участь у тренінгах чи навчальних семінарах за власним вибором, який сприятиме професійному чи особистісному розвитку волонтера;
- Отримання письмових рекомендацій від МРЦ та компаній партнерів для участі у конкурсах, навчаннях, стажуваннях за кордоном або працевлаштуванні у випадку успішної волонтерської діяльності впродовж не менше шести місяців.

Постійно сприяємо найкращим студентам:
-у проходженні практики;
- подальшому працевлаштуванні у провідних компаніях країни;
- надаємо поштовх для старту власного бізнесу;
- будуємо мережу взаємодії молодих бізнесменів!
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Оформлення статей на сайті
автор: Taras | Переглядів: 1890 | Прес центр | Дата: 7-02-2011, 11:38
Оформлення статей на сайтіДля дотримання принципу стилістичної одноманітності зовнішнього вигляду статей сайту Молодіжного Ресурсного Центру України (МРЦУ) — а також для зручності їх редагування — просимо вас при роботі над статтями по можливості слідувати наведеним нижче деяким нескладним правилам оформлення.

Якщо стаття з якісним змістом ще і бездоганно оформлена, якщо кожному видно вкладена в неї праця автора, то це дозволяє їй піднятися на вищий рівень порівняно з такими ж інформативними, але погано оформленими текстами.

Хотілося б, щоб цим вимогам відповідали всі статті сайту МРЦУ. Слід завжди пам'ятати, що головне - це хороший, чіткий, інформаційно-багатий і неупереджений зміст, а не красиве оформлення.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
З’єднаємо береги Дніпра “живим” ланцюгом!
автор: МНК | Переглядів: 1750 | Прес центр | Дата: 19-11-2010, 12:54
З’єднаємо береги Дніпра “живим” ланцюгом!22 січня об 11:00 на мосту Патона в День Соборності України кияни об'єднають два береги Дніпра “живим” ланцюгом.

Беручи приклад з першого “живого” ланцюга в Україні, який було утворено в січні 1990 року і котрий з’єднав Київ та Львів, учасники візьмуться за руки і символічно об’єднають два береги Дніпра. Ще однією особливістю акції стане те, що учасники утворять 30-метровий державний прапор...

Закликаємо учасників брати з собою державну символіку!

Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Роль и место новых Интернет СМИ на региональном уровне
автор: palma | Переглядів: 1966 | Прес центр | Дата: 24-09-2010, 13:54
Роль и место новых Интернет СМИ на региональном уровнеНа сегодняшний день, по данным Интернет источника «Яндекс», только в Днепропетровской области работают двенадцать интернет-медиа. Местные виртуальные СМИ, как правило, имеют вид либо виртуальных сателитов уже имеющихся изданий, либо являются веб-страницами Интернет агентств. Но Интернет пространство всё ещё нуждается в своём наполнении, особенно за счёт новых городских и региональных СМИ.

Именно об этом и шла речь на семинаре «Новые медиа – перспективы развития местных СМИ», который проходил 18-19 ноября 2010 года в г.Днепропетровске, организованный Центром поддержки общественных и культурних инициатив «Тамариск» ,при участии регионального отделения Национального Союза журналистов Украины и благодаря поддержке Международного Фонда «Видродження».

На семинаре присутствовали представители из тридцати местных СМИ. Темою для обсуждения стали не только особенности использования Интернет ресурса с учётом специфики ресурса, но и эффективность работы новых СМИ на местном уровне.

Во время подробного обзора работы новых электронных СМИ, рассматривались базовые моменты для создания, «раскрутки» сайта, блога, обсуждались законодательство в СМИ и опыт работы. Говорилось, что, как правило, создание нового електронного СМИ – это дело исключительно частных инвесторов и личных расходов. Так же было отмечено, что количество интернет-пользователей в больших городах, в крупных населённых пунктах значительно больше, чем в сельских районах. И, что бы овладеть Сетью в отдалённых уголках области надо привлечь внимание властей с одной стороны, а с другой стороны ликвидировать компьютерную безграмотность, что бы каждый желающий журналист смог завести хотя бы свой блог или создать интернет страницу.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Триває прийом статей до всеукраїнського молодіжного журналу «Юридичний авангард»
автор: Aragami | Переглядів: 1767 | Прес центр | Дата: 8-07-2010, 15:31
Триває прийом статей до всеукраїнського молодіжного журналу «Юридичний авангард» Триває прийом наукових/аналітичних/науково-публіцистичних статей на правову, політичну та економічну тематику до чергового номера всеукраїнського правничого і громадсько-політичного часопису - журналу "Юридичний авангард".
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
ЯК ЗАРАЗ ЗАХИЩАЮТЬ ПРАВА ДІТЕЙ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ?
автор: kogushka | Переглядів: 1955 | Прес центр | Дата: 11-01-2010, 18:54
ЯК ЗАРАЗ ЗАХИЩАЮТЬ ПРАВА ДІТЕЙ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ? Мова піде про комплексну програму підтримки розвитку та самореалізації дітей та молоді, про порушення прав дітей органами влади та в начальних закладах.

Заяву «П’ять кроків вперед, три – назад» оголосить Микола Кожушко, голова Дніпропетровської обласної дитячої громадської організації «Допоможемо дітям».

16 лютого 2010 г., у вівторок, об 11:00 у Дніпропетровському прес-клубі реформ відбудеться прес-конференція, присвячена правам дітей у Дніпропетровській області.


Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Прес-реліз Благодійного Фонду "Гелон" (Полтавська обл.)
автор: Aragami | Переглядів: 3241 | Прес центр | Дата: 1-06-2009, 11:58
Прес-реліз Благодійного Фонду "Гелон" (Полтавська обл.)
17 серпня 2009 року о 17:00 в Котелевському районі Полтавської області на в’їзді до «Більського городища» Історико-культурний благодійний фонд «Гелон» відзначатиме Третю річницю заснування музею просто неба «Скіфленд».

Програмою заходу передбачено проведення Акції громадської непокори, яка направлена проти перешкоджання просвітницькій, туристичній, культурній, місіонерській діяльності Фонду, захисту музею від чиновників, які три роки відкрито перешкоджають роботі музею і своїми діями сприяють його знищенню. Акція проводиться з метою об’єднати людей доброї волі, привернути увагу громадськості та ЗМІ до факту злочину, який рівнозначний знищенню Херсонеса, Ольвії, Пантікапеї…- найвизначніших об’єктів культурної спадщини, які занесені до державного реєстру України.

У наслідок оприлюднення Фондом інформації на сайті «Україна в зоні культурного лиха» про знищення у Котелевському районі 100 га культурного шару найвизначніших об’єктів культурної спадщини - найбільшої охоронюваної археологічної території України «Більське городище», яка занесена до державного реєстру України, та звернення Фонду до відповідальних органів влади з вимогою припинення свавілля і порушення законів, Благодійний Фонд «Гелон» був усунений від участі у місцевій програмі розвитку Котелевського району,відібрано та передано земельну ділянку разом із спорудами музею просто неба «Скіфленд»
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
28 квітня відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука
автор: PR | Переглядів: 2515 | Прес центр | Дата: 20-04-2009, 14:28
28 квітня відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука

28 квітня 2009 року об 11 годині в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул.Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука на тему "Безпека зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року".
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Вісник №8
автор: Taras | Переглядів: 2511 | Прес центр | Дата: 18-02-2009, 23:25
Вісник №8

Увага! Увага! Увага!
Вийшов 8-ий номер вісника Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Решта, хто бажає ознайомитися з Вісником мають можливість завантажити Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію Вісника, Ви повинні бути членами мережі Молодіжного Ресурсного Центру


Детальніша інформація про Вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Вісник №7
автор: Taras | Переглядів: 2332 | Прес центр | Дата: 4-02-2009, 22:57
Вісник №7

Увага! Увага! Увага!
Вийшов 7-ий номер вісника Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Решта, хто бажає ознайомитися з Вісником мають можливість завантажити Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію Вісника, Ви повинні бути членами мережі Молодіжного Ресурсного Центру


Детальніша інформація про Вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Вісник №6
автор: Taras | Переглядів: 2249 | Прес центр | Дата: 7-01-2009, 20:18
Вісник №6

Увага! Увага! Увага!
Вийшов 6-ий номер вісника Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Решта, хто бажає ознайомитися з Вісником мають можливість завантажити Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію Вісника, Ви повинні бути членами мережі Молодіжного Ресурсного Центру


Детальніша інформація про Вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Шановні читачі, друзі та учасники МРЦ З Новим Роком
автор: Taras | Переглядів: 2026 | Прес центр | Дата: 1-01-2009, 00:37
Шановні читачі, друзі та учасники МРЦ З Новим Роком

Шановні читачі, друзі та учасники МРЦ
від імені адміністрації, редакції та усього Молодіжного Ресурсного Центру України
ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ.
Усього вам найкращого у новому році. Разом ми зможемо змінити усе!
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (1)
Вісник №5
автор: Taras | Переглядів: 2074 | Прес центр | Дата: 25-12-2008, 07:20
Вісник №5


Увага! Увага! Увага!
Вийшов 5-ий номер віснику Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Усі інші бажаючі ознайомитися з вісником мають можливість скачати його Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію вісника Ви повинні бути членами Молодіжного Ресурсного Центра

Детальніша інформація про вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Вісник №4
автор: Taras | Переглядів: 2338 | Прес центр | Дата: 17-12-2008, 23:59
Вісник №4


Увага! Увага! Увага!
Вийшов 4-ий номер віснику Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Усі інші бажаючі ознайомитися з вісником мають можливість скачати його Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію вісника Ви повинні бути членами Молодіжного Ресурсного Центра

Детальніша інформація про вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
14.04.12 вебинар Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-шк, Європейський молодіжний фонд, абітурієнтам, арт-терапия, арт-цунами, бізнес, Братислава (Словаччи, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, гранти, Дискусійни клуб стажування англійська, журналістика, Закону України «Про органи самоорганізації населення», Запорожский, конкурси, конференції, круглі столи, мастер класс, можливості, молодих підпримців, молодь, МРЦ, орагни місцевого самоврядування.Кременець, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., развитие, семінар, семінари, сказкотерапия, Спілка Молодіжного самоврядуваня, студвей, студенти, студентського самоврядування, танец, творчество, Тернопіль, ТОМГО СМС, тренінг, Тренинг, фестиваль, школа студентського самоврядування

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Дискусія «Як забезпечити ефективну громадську учас ...
21 травня проект «Громадська синергія» та Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень запрошують усіх до участі у дискусії «Як забезпечити ефективну громадську участь у впровадженні ...

ТРЕНІНГ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ ОРГАНІВ МІ ...
ЕПЛ запрошує представників ОТГ та інших органів місцевого самоврядування, а також громадськість, до участі у тренінгу з ОВД в Одесі та у Львові. Тренінг безоплатний.

Вебінар «Документообіг онлайн: нові можливості»
InStaCo запрошує на вебінар «Документообіг онлайн: можливості, про які Ви ще не знали» 23 травня о 19.00.

Відбір консультанта(-ки) з підготовки ґендерно чут ...
УЖФ шукає консультанта/ку для аналізу громад для визначення ґендерно орієнтованих пріоритетів та потреб, з якими стикаються вразливі групи жінок і чоловіків, що проживають в 36 громадах, розташованих ...

Consultant Engineer/Інженер-консультант
Успішні кандидати надаватимуть технічну підтримку й консультації інфраструктурному підрозділу операційного центру ЮНОПС в Україні.

Quality Assurance Engineer/Інженер технічного нагл ...
Успішні кандидати надаватимуть технічну підтримку й консультації інфраструктурному підрозділу операційного центру ЮНОПС в Україні.

МОМ оголошує конкурс для НУО
Конкурс серед НУО в рамках проекту з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва для ветеранів конфлікту на Сході України

Вебінар «Безкоштовні Консультації з питань Бюджету ...
Унікальна можливість скористатися безкоштовними консультаціями з питань Бюджету участі.

Добірка вакансій від ГУРТа
Пропонуємо переглянути актуальні вакансії у громадському секторі. Підготували для вас найцікавіше у нашій підбірці!

Design Practitioner Engineer/ Інженер-проектувальн ...
Успішні кандидати надаватимуть технічну підтримку й консультації інфраструктурному підрозділу операційного центру ЮНОПС в Україні.

УНФІР: Спільні проекти та робота над порталом!
Шановні творці, винахідники та дослідники справжньої України! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будують разом з нами! Друзі, ви маєте можливість щодня вдосконалювати ...

Пропозиція про втілення винаходів УНФІР. Консалтин ...
Запрошуємо бізнесові організації і ділових партнерів до співпраці у викупі вартості права користування винаходами експертів УНФІР 2005-2010 років. Винаходи будуть продані на аукціоні. Кількість ...

ЩОВІВТОРКА, о 18.00 Засідання Інноваційного Клубу ...
У вівторок о 18:00 відбудеться засідання Інноваційного Клубу УНФІР на тему: "Інноваційний процес: партнерство в дії" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та благодійників, ...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА...
ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА автора выдающихся разработок науки и техники из Украины, експерта УНФИР. Мной пройден длинный, более 40 лет плодотворный изобретательский путь. Сделано более 300 ...

ЩОП'ЯТНИЦІ о 15.00, УНФІР: навчання науковій творч ...
У пятницю о 15:00 відбудеться семінар УНФІР на тему: "Навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та ...

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробниц ...
На часі створення в Україні мережі сучасних підприємств з безвідходного виробництва широкого асортименту різних (в тому числі традиційних для українського споживача) рослинних продуктів і їх похідних ...

Молодіжний Ресурсний Центр України
Молодіжний Ресурсний Центр (МРЦ) Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку (УНФІР) Хто володіє інформацією – той володіє світом Мудрість ХХ століття Хто впорядковує інформацію – той ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське іннова ...
Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо? Відповідаєш - ти! На початоку "незалежності" Україна володіла значними можливостями для успішного розвитку в науково-технологічній ...

Руслан Синельников: "Сміттєва наука...яка нас знищ ...
Справжні вчені шукають правду, а не гроші. Справжні вчені розуміють, що результати можуть бути найнесподіваніші... Справжні вчені працюють так: - Формулюється гіпотеза. - Робляться припущення. - ...

Постійно! Гранти та міжнародна технічна допомога У ...
Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги УНФІР Українським незалежним Фондом інноваційного розвитку Міжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді: 1. будь-якого майна, ...

Популярні статті

Наш банер