www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

Курси «Розбудова демократії та можливостей державної служби України»


автор: First_integral | Переглядів: 2476 | Громадянське суспільство
Шановні панове!

Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Міжнародний фонд «Відродження КМА» та Корпорація «Telenor» мають честь запросити державних службовців, представників громадських організацій, викладачів та студентів вищих навчальних закладів на навчальні курси в рамках проекту «Розбудова демократії та можливостей державної служби України», що здійснюватиметься у 2009 році. Завдяки підтримці Головного управління державної служби України навчання на курсах проекту може бути зараховане державним службовцям як підвищення кваліфікації. По закінченню навчання слухачі отримають офіційний сертифікат.
Навчання відбуватиметься за адресою: м. Київ, вул. Сковороди, 2, корпус 1, аудиторія 1-310 з 9.00 до 19.00 з четверга по суботу включно. Кожний курс складається з двох модулів по 3 дні кожний з перервою (2-3 тижні). Обидва курси обов’язкові для відвідування. Під час навчання слухачам буде запропоновано п’ять майстер-класів. Навчання слухачів проводиться на основі новітніх досягнень світової науки про державне управління із застосуванням інформаційно-комп’ютерних технологій і сучасних методик викладання. Просимо звернути Вашу увагу нововведені курси та майстер-класи. Графік проведення занять, анотації курсів та анкета додаються.
Протягом навчання слухачі будуть забезпечені обідами та кавою/чаєм. На жаль, ми не маємо змоги надавати житло та відшкодовувати будь-які витрати слухачів, пов’язані з приїздом до Києва та перебуванням.
Для участі в курсах необхідно надіслати заповнену анкету на зазначену електронну адресу не пізніше, ніж за два тижні до початку навчання в рамках кожного курсу. Анкети, надіслані з запізненням, розглядатися не будуть. Результати відбору анкет будуть повідомлені протягом двох днів електронною поштою.
Наші координати: Проект «Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні». вул. Сковороди, 2, корп. 1, ауд. 310. м. Київ, 04655. Контактна особа: Юлія Дмитришин. Тел. (044) 425-40-49, project310@ukma.kiev.ua

З повагою

Керівник проекту О.П.Дем’янчук

Додаток 1:Графік проведення навчання за Проектом «Розбудова демократії та можливостей державної служби України» у 2009 році
Перелік курсів та порядок їх проведення
1.1. Взаємодія держави і громадянського суспільства
19-21 березня 2009, 1-й модуль
9-11 квітня 2009, 2-й модуль
Викладач: Доц. Сергій Кисельов - НаУКМА

1.2. Розробка і здійснення державної політики.
14-16 травня 2009, 1-й модуль
11-13 червня 2009, 2-й модуль
Викладач: Доц. Олександр Дем'янчук - НаУКМА

1.3. Європейські політики сусідства і Україна
17-19 вересня 2009, 1-й модуль
15-17 жовтня 2009, 2-й модуль
Викладач:Доц. Наталія Амельченко – НаУКМА

1.4. Психологічні аспекти управлінської діяльності та залагодження суспільних конфліктів.
24-26 вересня 2009, 1-й модуль
22-24 жовтня 2009, 2-й модуль
Викладач: Проф. Олександр Малхазов – НаУКМА

1.5. Сучасний проектний менеджмент і управління на основі інформаційно-комп'ютерних технологій
1-3 жовтня 2009, 1-й модуль
12-14 листопада 2009, 2-й модуль
Викладач: Доц. Ніна Чала - НаУКМА

1.6. Проблеми і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України
8-10 жовтня 2009, 1-й модуль
5-7 листопада 2009, 2-й модуль
Викладач: Проф. Сергій Римаренко - Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України
2. Майстер-класи, які впроваджуються в кожному з курсів, зазначених у пункті 1 цього Додатку:
2.1. Державна служба в Україні
Викладач – Н. А. Гнидюк (Управління державної служби Головдержслужби України в Київській області)
2.2. Психологія адміністративної діяльності
Викладач – О.Р. Малхазов (НаУКМА)
2.3. Написання аналітичного документа
Викладач – Л. Й. Зубрицька (НаУКМА)

Додатково викладаються:
2.4. Співпраця з громадськими організаціями
Викладач – Кисельов С.О. (НаУКМА)
2.5. Електронний уряд і використання ІКТ в державному управлінні
Викладач – Глибовець М.М.(НаУКМА)
2.6. Місцеве самоврядування та місцеві громади
Викладач – Дуда А.В. (НаУКМА)
2.7. Політичні аспекти державного управління
Викладач - Доц. Олександр Дем'янчук (НаУКМА)


Додаток 2: Анотації курсів

Взаємодія держави і громадянського суспільства. Викладач: Доц. Сергій Кисельов – НаУКМА
Органи державного управління діють в інтересах всього суспільства, а отже, їм необхідно враховувати інтереси окремих класів і груп населення, вміти виявити ці інтереси й очікування, щоб сформувати оптимальний порядок денний для державної влади і місцевого самоврядування. В цьому курсі розглядатимуться конкретні приклади співпраці між органами управління й неурядовими організаціями, принципи взаємодії та вирішення можливих конфліктів.

Розробка і здійснення державної політики. Викладач: Доц. Олександр Дем'янчук – НаУКМА
У поєднанні теоретичних уявлень про суть і принципи розробки державної політики та практичних умінь і навичок здійснення окремих заходів у цій галузі слухачі навчатимуться сучасним методам і підходам розробки і здійснення державних політик. Курс орієнтований в першу чергу на працівників органів державного управління та місцевого самоврядування. Слухачі навчатимуться визначенню/виявленню проблем, які потрібно вирішувати, принципам розробки пропозицій по їх вирішенню, прогнозуванню можливих наслідків здійснення державної політики, організації впровадження та моніторингу політики.

Європейська політика сусідства та Україна. Викладач: Доц. Наталія Амельченко – НаУКМА
Європейська політика сусідства є основним форматом сучасного етапу співробітництва Європейського Союзу та України, що надає українській владі та суспільству ресурси та важелі суттєвої модернізації та демократизації політики та державного управління. Курс буде корисним тим державним службовцям, які працюють у відповідних структурних підрозділах державної влади, що формують та реалізують євроінтеграційний курс України в різних сферах державного управління – міграційній, освітній, економічній політиці, в сфері реформуванні державного управління та регіональної політики.

Психологія управлінської діяльності. Викладач проф. Олександр Малхазав – НаУКМА.
Проблеми, що існують в сфері державної управлінської діяльності більш за все пов’язані з браком спеціальних психологічних знань в галузі психології управління та організаційної психології. У поєднанні сучасних теоретичних та практичних знань слухачі навчатимуться необхідним знанням, які дозволять підвищити ефективність управлінської діяльності на різних рівнях організації, ознайомляться з методологічною основою та методичними рекомендаціями для самостійного аналізу проблем, що виникають в державних управлінських структурах., а також з основними способами вирішення виробничих конфліктів. Структура курсу надає слухачам можливість переконатись в тому, що теорія та практика психології управління постійно оновлюються і навіть добре обґрунтована концепція повинна постійно удосконалюватись та розвиватись.

Сучасний проектний менеджмент і управління на основні інформаційно-комп’ютерних технологій. Викладач: Доц. Ніна Чала – НаУКМА
В курсі вивчаються базові концепції проектного менеджменту, які стали міжнародним стандартом. Досліджується цілісний комплекс задач проектного менеджменту, поглиблюються вміння слухачів щодо розробки наукомістких проектів та навичок вибору і застосування комп’ютерних пакетів прикладних програм на всіх стадіях життєвого циклу проекту. У результаті вивчення дисципліни слухачі будуть мати змогу розробляти інтегровану концепцію управління проектом. Організаційно дисципліна розподіляється на наступні блоки: загальна концепція проектного менеджменту (п.м.), підготовчі етапи п.м., планування проекту, організація проекту, методи та рівні п.м, перспективи п.м.

Проблеми і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України. Викладач: Проф. Сергій Римаренко - Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України
Курс розкриває можливості, які європейська та євроатлантична інтеграція забезпечує для реформування та розвитку державного управління, міграційної, освітньої, енергетичної політики України. Особлива увага в курсі приділяється проблемам та перспективам глобалізаційного розвитку світового співтовариства.
Вы не можете скачивать файлы с нашего сервера
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт, як не зареєстрований, ми радимо Вам зареєструватися, або зайти на сайт під своїм логіном.

Інші новини по темі:
Коментарі (0)  Друкувати
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Можливості для успішної кар'єри у громадському сек ...
Інформація про можливості працевлаштування допоможе поєднати кар’єрний розвиток із участю у розвитку третього сектору.Впроваджуйте зміни та реформуйте країну.

Стажування у Світовому Банку (США)
Світовий банк пропонує програму стажувань, яка дозволяє здобути досвід роботи в міжнародному середовищі і покращити свої практичні навички. Програма розрахована на спеціалістів з економіки, фінансів, ...

Семінар-тренінг для представників ОГС «Механізми ф ...
ГО «Правозахисна Група «СІЧ» запрошує представників об’єднань громадян, які потребують підвищення свочго технічного потенціалу за допомогою ефективного фінансового управління грантовою діяльністю, на ...

Олег Резанов: «Я забагато зробив заради незалежнос ...
Восени 2016 року Центр Зайнятості Вільних Людей запустив нову програму з працевлаштування людей із інвалідністю. Одним із її учасників став Олег Резанов. Цей текст про волю до життя, бо Олег зміг ...

Спеціаліст з мультимедійної продукції в Міжнародни ...
Міжнародний республіканський інститут шукає спеціаліста з мультимедійної продукції. Міжнародний республіканський інститут - це неприбуткова безпартійна організація, яка займається сприянням розвитку ...

Асистент Програм по роботі з посадовими особами мі ...
Міжнародний республіканський інститут (МРІ) шукає кандидатуру на посаду Асистента програм для свого офісу в Україні, який надавав би допомогу в проведенні вже існуючих та майбутніх програм, ...

Сімейне свято «Наша родина» (Київ)
13 липня 2017 року в Дарницькому районі м. Києва (на території парку «Позняки», 13 липня 2017 року в Дарницькому районі м. Києва (на території парку «Позняки», поряд з м. Позняки) відбудеться сімейне ...

Асистент Програм по роботі з політичними партіями ...
Міжнародний республіканський інститут (МРІ) шукає кандидатуру на посаду Асистента програм для свого офісу в Україні, який надавав би допомогу в проведенні вже існуючих та майбутніх програм, ...

Вебінар «Адвокація на місцевому рівні»
Для представників організацій громадянського суспільства проведено вебінар на тему: «Адвокація на місцевому рівні».

«Діксі ГРУП» оголошує конкурс для журналістів-роз ...
Громадська організація «Діксі ГРУП» оголошує п’ятий конкурс для журналістів-розслідувачів в рамках Проекту USAID «Прозора енергетика». Проект спрямований на боротьбу з корупцією та поліпшення ...

УНФІР: Спільні проекти та робота над порталом!
Шановні творці, винахідники та дослідники справжньої України! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будують разом з нами! Друзі, ви маєте можливість щодня вдосконалювати ...

Пропозиція про втілення винаходів УНФІР. Консалтин ...
Запрошуємо бізнесові організації і ділових партнерів до співпраці у викупі вартості права користування винаходами експертів УНФІР 2005-2010 років. Винаходи будуть продані на аукціоні. Кількість ...

ЩОВІВТОРКА, о 18.00 Засідання Інноваційного Клубу ...
У вівторок о 18:00 відбудеться засідання Інноваційного Клубу УНФІР на тему: "Інноваційний процес: партнерство в дії" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та благодійників, ...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА...
ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА автора выдающихся разработок науки и техники из Украины, експерта УНФИР. Мной пройден длинный, более 40 лет плодотворный изобретательский путь. Сделано более 300 ...

ЩОП'ЯТНИЦІ о 15.00, УНФІР: навчання науковій творч ...
У пятницю о 15:00 відбудеться семінар УНФІР на тему: "Навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та ...

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробниц ...
На часі створення в Україні мережі сучасних підприємств з безвідходного виробництва широкого асортименту різних (в тому числі традиційних для українського споживача) рослинних продуктів і їх похідних ...

Молодіжний Ресурсний Центр України
Молодіжний Ресурсний Центр (МРЦ) Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку (УНФІР) Хто володіє інформацією – той володіє світом Мудрість ХХ століття Хто впорядковує інформацію – той ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське іннова ...
Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо? Відповідаєш - ти! На початоку "незалежності" Україна володіла значними можливостями для успішного розвитку в науково-технологічній ...

Руслан Синельников: "Сміттєва наука...яка нас знищ ...
Справжні вчені шукають правду, а не гроші. Справжні вчені розуміють, що результати можуть бути найнесподіваніші... Справжні вчені працюють так: - Формулюється гіпотеза. - Робляться припущення. - ...

Постійно! Гранти та міжнародна технічна допомога У ...
Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги УНФІР Українським незалежним Фондом інноваційного розвитку Міжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді: 1. будь-якого майна, ...

Популярні статті

Наш банер