www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!

Курси «Розбудова демократії та можливостей державної служби України»


автор: First_integral | Переглядів: 2627 | Громадянське суспільство
Шановні панове!

Національний університет «Києво-Могилянська Академія», Міжнародний фонд «Відродження КМА» та Корпорація «Telenor» мають честь запросити державних службовців, представників громадських організацій, викладачів та студентів вищих навчальних закладів на навчальні курси в рамках проекту «Розбудова демократії та можливостей державної служби України», що здійснюватиметься у 2009 році. Завдяки підтримці Головного управління державної служби України навчання на курсах проекту може бути зараховане державним службовцям як підвищення кваліфікації. По закінченню навчання слухачі отримають офіційний сертифікат.
Навчання відбуватиметься за адресою: м. Київ, вул. Сковороди, 2, корпус 1, аудиторія 1-310 з 9.00 до 19.00 з четверга по суботу включно. Кожний курс складається з двох модулів по 3 дні кожний з перервою (2-3 тижні). Обидва курси обов’язкові для відвідування. Під час навчання слухачам буде запропоновано п’ять майстер-класів. Навчання слухачів проводиться на основі новітніх досягнень світової науки про державне управління із застосуванням інформаційно-комп’ютерних технологій і сучасних методик викладання. Просимо звернути Вашу увагу нововведені курси та майстер-класи. Графік проведення занять, анотації курсів та анкета додаються.
Протягом навчання слухачі будуть забезпечені обідами та кавою/чаєм. На жаль, ми не маємо змоги надавати житло та відшкодовувати будь-які витрати слухачів, пов’язані з приїздом до Києва та перебуванням.
Для участі в курсах необхідно надіслати заповнену анкету на зазначену електронну адресу не пізніше, ніж за два тижні до початку навчання в рамках кожного курсу. Анкети, надіслані з запізненням, розглядатися не будуть. Результати відбору анкет будуть повідомлені протягом двох днів електронною поштою.
Наші координати: Проект «Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні». вул. Сковороди, 2, корп. 1, ауд. 310. м. Київ, 04655. Контактна особа: Юлія Дмитришин. Тел. (044) 425-40-49, project310@ukma.kiev.ua

З повагою

Керівник проекту О.П.Дем’янчук

Додаток 1:Графік проведення навчання за Проектом «Розбудова демократії та можливостей державної служби України» у 2009 році
Перелік курсів та порядок їх проведення
1.1. Взаємодія держави і громадянського суспільства
19-21 березня 2009, 1-й модуль
9-11 квітня 2009, 2-й модуль
Викладач: Доц. Сергій Кисельов - НаУКМА

1.2. Розробка і здійснення державної політики.
14-16 травня 2009, 1-й модуль
11-13 червня 2009, 2-й модуль
Викладач: Доц. Олександр Дем'янчук - НаУКМА

1.3. Європейські політики сусідства і Україна
17-19 вересня 2009, 1-й модуль
15-17 жовтня 2009, 2-й модуль
Викладач:Доц. Наталія Амельченко – НаУКМА

1.4. Психологічні аспекти управлінської діяльності та залагодження суспільних конфліктів.
24-26 вересня 2009, 1-й модуль
22-24 жовтня 2009, 2-й модуль
Викладач: Проф. Олександр Малхазов – НаУКМА

1.5. Сучасний проектний менеджмент і управління на основі інформаційно-комп'ютерних технологій
1-3 жовтня 2009, 1-й модуль
12-14 листопада 2009, 2-й модуль
Викладач: Доц. Ніна Чала - НаУКМА

1.6. Проблеми і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України
8-10 жовтня 2009, 1-й модуль
5-7 листопада 2009, 2-й модуль
Викладач: Проф. Сергій Римаренко - Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України
2. Майстер-класи, які впроваджуються в кожному з курсів, зазначених у пункті 1 цього Додатку:
2.1. Державна служба в Україні
Викладач – Н. А. Гнидюк (Управління державної служби Головдержслужби України в Київській області)
2.2. Психологія адміністративної діяльності
Викладач – О.Р. Малхазов (НаУКМА)
2.3. Написання аналітичного документа
Викладач – Л. Й. Зубрицька (НаУКМА)

Додатково викладаються:
2.4. Співпраця з громадськими організаціями
Викладач – Кисельов С.О. (НаУКМА)
2.5. Електронний уряд і використання ІКТ в державному управлінні
Викладач – Глибовець М.М.(НаУКМА)
2.6. Місцеве самоврядування та місцеві громади
Викладач – Дуда А.В. (НаУКМА)
2.7. Політичні аспекти державного управління
Викладач - Доц. Олександр Дем'янчук (НаУКМА)


Додаток 2: Анотації курсів

Взаємодія держави і громадянського суспільства. Викладач: Доц. Сергій Кисельов – НаУКМА
Органи державного управління діють в інтересах всього суспільства, а отже, їм необхідно враховувати інтереси окремих класів і груп населення, вміти виявити ці інтереси й очікування, щоб сформувати оптимальний порядок денний для державної влади і місцевого самоврядування. В цьому курсі розглядатимуться конкретні приклади співпраці між органами управління й неурядовими організаціями, принципи взаємодії та вирішення можливих конфліктів.

Розробка і здійснення державної політики. Викладач: Доц. Олександр Дем'янчук – НаУКМА
У поєднанні теоретичних уявлень про суть і принципи розробки державної політики та практичних умінь і навичок здійснення окремих заходів у цій галузі слухачі навчатимуться сучасним методам і підходам розробки і здійснення державних політик. Курс орієнтований в першу чергу на працівників органів державного управління та місцевого самоврядування. Слухачі навчатимуться визначенню/виявленню проблем, які потрібно вирішувати, принципам розробки пропозицій по їх вирішенню, прогнозуванню можливих наслідків здійснення державної політики, організації впровадження та моніторингу політики.

Європейська політика сусідства та Україна. Викладач: Доц. Наталія Амельченко – НаУКМА
Європейська політика сусідства є основним форматом сучасного етапу співробітництва Європейського Союзу та України, що надає українській владі та суспільству ресурси та важелі суттєвої модернізації та демократизації політики та державного управління. Курс буде корисним тим державним службовцям, які працюють у відповідних структурних підрозділах державної влади, що формують та реалізують євроінтеграційний курс України в різних сферах державного управління – міграційній, освітній, економічній політиці, в сфері реформуванні державного управління та регіональної політики.

Психологія управлінської діяльності. Викладач проф. Олександр Малхазав – НаУКМА.
Проблеми, що існують в сфері державної управлінської діяльності більш за все пов’язані з браком спеціальних психологічних знань в галузі психології управління та організаційної психології. У поєднанні сучасних теоретичних та практичних знань слухачі навчатимуться необхідним знанням, які дозволять підвищити ефективність управлінської діяльності на різних рівнях організації, ознайомляться з методологічною основою та методичними рекомендаціями для самостійного аналізу проблем, що виникають в державних управлінських структурах., а також з основними способами вирішення виробничих конфліктів. Структура курсу надає слухачам можливість переконатись в тому, що теорія та практика психології управління постійно оновлюються і навіть добре обґрунтована концепція повинна постійно удосконалюватись та розвиватись.

Сучасний проектний менеджмент і управління на основні інформаційно-комп’ютерних технологій. Викладач: Доц. Ніна Чала – НаУКМА
В курсі вивчаються базові концепції проектного менеджменту, які стали міжнародним стандартом. Досліджується цілісний комплекс задач проектного менеджменту, поглиблюються вміння слухачів щодо розробки наукомістких проектів та навичок вибору і застосування комп’ютерних пакетів прикладних програм на всіх стадіях життєвого циклу проекту. У результаті вивчення дисципліни слухачі будуть мати змогу розробляти інтегровану концепцію управління проектом. Організаційно дисципліна розподіляється на наступні блоки: загальна концепція проектного менеджменту (п.м.), підготовчі етапи п.м., планування проекту, організація проекту, методи та рівні п.м, перспективи п.м.

Проблеми і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України. Викладач: Проф. Сергій Римаренко - Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України
Курс розкриває можливості, які європейська та євроатлантична інтеграція забезпечує для реформування та розвитку державного управління, міграційної, освітньої, енергетичної політики України. Особлива увага в курсі приділяється проблемам та перспективам глобалізаційного розвитку світового співтовариства.
Вы не можете скачивать файлы с нашего сервера
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт, як не зареєстрований, ми радимо Вам зареєструватися, або зайти на сайт під своїм логіном.

Інші новини по темі:
Коментарі (0)  Друкувати
Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
14.04.12 вебинар Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-шк, hand made, Європейський молодіжний фонд, абітурієнтам, арт-терапия, бізнес, Братислава (Словаччи, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, виставки, гранти, Дискусійни клуб стажування англійська, журналістика, Запорожский, конкурси, конференції, конференція, круглі столи, мастер класс, молодих підпримців, молодь, МРЦ, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., развитие, семінари, сказкотерапия, Спілка Молодіжного самоврядуваня, Стипендії, студвей, студенти, танец, Тернопіль, Тернопіль.студенти, ТОМГО СМС, тренінг, Тренинг, фестиваль

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування
Чи потрібен рейтинг молодіжних лідерів України?

Так
Ні
А вони є?
Байдуже
Новини друзів
Презентація аналізу спроможності освітньої мережі
8 грудня 2018 року експерти проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні» провели обговорення сценарію реформування освітньої мережі Коноплянської ОТГ, Іванівського району, ...

Гендерні проблеми у місцевому самоврядуванні на рі ...
Існування найбільш вагомих гендерних розривів у бюджетній сфері пов'язане з тим, що жінки працюють в тих галузях, які вважаються менш престижними і характеризуються нижчою оплатою праці.

Вакансії в проект «Фінська підтримка реформи украї ...
Проект «Фінська підтримка реформи української школи», який реалізується компанією FCG International, відкрив три вакансії: експерта з підвищення кваліфікації вчителів, спеціаліста та асистента ...

Дезінформація в громадянському секторі
Глобальна спільнота техкемперів зацікавилась ініціативою щодо пілотного впровадження «Розумної Взаємодії» українськими громадами.

Cтратегічнія сесія щодо Концепції розвитку електро ...
ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» запрошує прийняти участь у стратегічній сесії з розробки проекту Концепції розвитку електронної демократії в Одеській області. Мета заходу - ...

Грант на створення потужностей із переробки фрукті ...
Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує малі і середні ...

АХАЛАР запрошує взяти участь у проекті «Працювати ...
Центр гуманістичних технологій АХАЛАР запрошує представників українського громадського сектору взяти участь у проекті «Працювати інтенсивно без вигорання», який реалізується за підтримки Фонду Домів ...

Дистанційний курс «Гендерно орієнтоване бюджетуван ...
Розпочався безкоштовний курс «Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад» на платформі Prometheus.

Презентація програми «Відкритий світ» (Чернівці)
Програма Конгресу США «Відкритий світ» призначена для молодих громадських лідерів, а саме для тих, хто впливає на політичну ситуацію й суспільну думку в країні - представників різних рівнів державної ...

Студенти проведуть благодійний аукціон
20 грудня у Львові студенти Університету банківської справи проведуть благодійний «Аукціон надій», під час якого збиратимуть кошти на реставрацію скульптури Ісуса Христа на куполі каплиці Боїмів.

УНФІР: Спільні проекти та робота над порталом!
Шановні творці, винахідники та дослідники справжньої України! Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будують разом з нами! Друзі, ви маєте можливість щодня вдосконалювати ...

Пропозиція про втілення винаходів УНФІР. Консалтин ...
Запрошуємо бізнесові організації і ділових партнерів до співпраці у викупі вартості права користування винаходами експертів УНФІР 2005-2010 років. Винаходи будуть продані на аукціоні. Кількість ...

ЩОВІВТОРКА, о 18.00 Засідання Інноваційного Клубу ...
У вівторок о 18:00 відбудеться засідання Інноваційного Клубу УНФІР на тему: "Інноваційний процес: партнерство в дії" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та благодійників, ...

ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА...
ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА автора выдающихся разработок науки и техники из Украины, експерта УНФИР. Мной пройден длинный, более 40 лет плодотворный изобретательский путь. Сделано более 300 ...

ЩОП'ЯТНИЦІ о 15.00, УНФІР: навчання науковій творч ...
У пятницю о 15:00 відбудеться семінар УНФІР на тему: "Навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!" Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та ...

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробниц ...
На часі створення в Україні мережі сучасних підприємств з безвідходного виробництва широкого асортименту різних (в тому числі традиційних для українського споживача) рослинних продуктів і їх похідних ...

Молодіжний Ресурсний Центр України
Молодіжний Ресурсний Центр (МРЦ) Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку (УНФІР) Хто володіє інформацією – той володіє світом Мудрість ХХ століття Хто впорядковує інформацію – той ...

Руслан Синельников: Чи збудеться українське іннова ...
Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо? Відповідаєш - ти! На початоку "незалежності" Україна володіла значними можливостями для успішного розвитку в науково-технологічній ...

Руслан Синельников: "Сміттєва наука...яка нас знищ ...
Справжні вчені шукають правду, а не гроші. Справжні вчені розуміють, що результати можуть бути найнесподіваніші... Справжні вчені працюють так: - Формулюється гіпотеза. - Робляться припущення. - ...

Постійно! Гранти та міжнародна технічна допомога У ...
Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги УНФІР Українським незалежним Фондом інноваційного розвитку Міжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді: 1. будь-якого майна, ...

Популярні статті

Наш банер