» ????????? ????????? ????? ??????
www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!


18.05.2012, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Одеса
автор: facetoface | Переглядів: 2272 | | Дата: 1-05-2012, 14:23
18.05.2012, Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Одеса 18 травня 2012 року о 15.00, у приміщенні готелю «Лондон» (м. Одеса, вул. Успенська, 95, 2 поверх, зала № 1) відбудеться круглий стіл «Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків».

Учасники круглого столу : представники ОСББ, громадськості, органів місцевого самоврядування, державної влади, а також представники організацій які займаються питаннями енергозбереження на професійній основі.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

14.04.12 вебинар для молодежи на тему Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-школа изобретательства
автор: T_Margarita90 | Переглядів: 2352 | | Дата: 2-03-2012, 22:04
14.04.12 вебинар для молодежи на тему Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-школа изобретательствавебинар
Тактика поиска креативных решений на основе системного анализа. Курс: Интернет-школа изобретательства профессора В.М.Задорского


Дата и место проведения : 14.04.12 Online-проведение
Продолжительность: 2 часа
Стоимость: 100 грн. без ндс
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

о 12.00, 10.02.2012, Круглий стіл: «Співпраця молоді і бізнесу на шляху до вдосконалення України», Київ
автор: Aryan | Переглядів: 2185 | | Дата: 3-02-2012, 13:59
о 12.00, 10.02.2012, Круглий стіл: «Співпраця молоді і бізнесу на шляху до вдосконалення України», КиївМолодіжний Ресурсний центр України
має честь запросити Вас до унікального проекту:

«МОЛОДІЖНИЙ ТВОРЧИЙ РУХ «ДІЛОВА ДОСКОНАЛІСТЬ І ЯКІСТЬ В І'МЯ ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО»
(деталі: Концепція проекту)

Запрошуємо Вас та представників Вашої організації взяти участь в роботі першого круглого столу:

«Співпраця молоді і бізнесу на шляху до вдосконалення України».

Коли: 10 лютого 2012р. о 12.00 (час уточнюємо)
Місце: м. Київ, вул. Микільсько – Слобідська 6, Клуб лідерів якості України.

Офіційні мови круглого столу: українська, російська.

Мета круглого столу: Обговорити концепцію проекту, сформувати оргкомітет.
Участь у круглому столі надасть Вам наступні переваги:
• долучитись до оргкомітету руху;
• запланувати власні заходи, погодити їх з програмою проекту;
• долучитись до формування мережі організацій зацікавлених у вдосконаленні;
• знайти партнерів і нові можливості для розвитку Вашої організації.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Інтерактивний форум «Діємо в інтернет разом та безпечно»
автор: assistant | Переглядів: 4410 | , | Дата: 1-02-2012, 12:39
Інтерактивний форум «Діємо в інтернет разом та безпечно» Уявити сучасне життя без Інтернету неможливо. Сучасні технології надають нові можливості для освіти, розвитку та спілкування. Але ми не замислюємось: чи безпечно це?

15 лютого 2012 року в Київській міській державній адміністрації до Днів Безпечного Інтернету в Україні відбувся Інтерактивний форум «Діємо в інтернет разом та безпечно», що об’єднав освітян, школярів, представників бізнесу, громадськості та влади з метою попередження онлайн-загроз і захисту дітей в інтернет. Організатором заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, МГО «Школа рівних можливостей» за підтримки «Київстар». Співорганізатори: Дитячо-молодіжна організація «Відрада», Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», Міжнародна організація ЕСРАТ та програма «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті».
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Енергозбереження - це твоя справа!
автор: facetoface | Переглядів: 2687 | | Дата: 31-01-2012, 13:51
Енергозбереження - це твоя справа! БФ «Місцева ініціатива» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочав реалізацію проекту «Енергозбереження - це твоя справа!».


Для комунальних підприємств в України ще й досі залишається невідомою та істина, що енергозбереження – це надійний, хоча й не простий шлях заробляти реальні гроші. Зворотнє вкладання цих зароблених комунальними підприємствами коштів в нові проекти з енергозбереження дає можливість безперервно підвищувати якість наданих послуг, і навіть знижувати тарифи.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Porsche представил новое поколение родстера Boxster
автор: mixabacov | Переглядів: 2036 | | Дата: 1-11-2011, 17:37
Porsche представил новое поколение родстера Boxster

Компания Porsche не стала показывать свой новый Boxter на автосалоне в Детройте, но, как оказалось, он был вполне к этому готов. В глобальной Сети распространены первые официальные фотографии и некоторая информация о новом поколении популярного родстера.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Чудеса инженерии - Небоскрёб
автор: kotnitro | Переглядів: 2323 | | Дата: 1-11-2011, 12:20
Чудеса инженерии - Небоскрёб

После завершения строительства 600-метровый небоскрёб Бурж-Дубай станет самым высоким зданием в мире.

Чтобы не дать ему упасть от его огромного веса, инженеры используют 30 000 тонн стали для создания тонкого и лёгкого каркаса, впервые применённого в 1890-е годы в Чикаго. С помощью насосов мощностью в 630 лошадиных сил строители поднимают тонны бетона почти на 600 метров в высоту. Необычная, аэродинамичная форма Бурж-Дубая защищает его от сильных ветров, не позволяя образовываться мощным вихрям, или мини-торнадо. Чтобы обезопасить здание от землетрясений, инженеры позаимствовали идеи у самого высокого здания на сегодняшний день — башни Тайбей 101. Тонкие стальные лучи на Бурж-Дубае могут скручиваться и растягиваться, поглощая силу толчков, подобно зонам деформации у автомобилей. Добавим к этому специальные стеклянные панели для защиты от солнца; лифтовые тормоза, способные остановить груз, равный 18-колесному грузовику, падающему со скалы, и высокотехнологичные стены из стекла и стали, и Бурж-Дубай становится современным чудом архитектуры.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

3 ГРУДНЯ Krugozir StudyCamp
автор: Lady in black | Переглядів: 2240 | | Дата: 3-10-2011, 12:25
3 ГРУДНЯ Krugozir StudyCamp
Krugozir StudyCamp – це одноденний захід, присвячений можливостям безкоштовного навчання за кордоном: стипендійним та волонтерським програмам, літнім школам, стажуванням, грантам.

Таких можливостей для студентів, молодих науковців, спеціалістів та викладачів існує насправді безліч. Програму можна підібрати фактично в будь-якій країні і за будь-якою спеціальністю. Обрати її тривалість - від кількох тижнів чи місяців до кількох років. Увесь цей час ви не просто будете безкоштовно навчатися за кордоном, але й щомісяця отримувати стипендію 600-1000 євро, якої цілком вистачає на оплату житла, харчування, розваги і навіть подорожі.

Дата проведення StudyCamp – 3 грудня 2011 року. «Кругозір» востаннє цього року проводить захід, присвячений стипендійним програмам. Адже кінцеві дати подання документів на більшість із них — у січні-лютому.

Не проґавте свій шанс навчатися за кордоном уже в наступному навчальному році.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

“СОЦІАЛЬНИЙ КАПІТАЛ ТА ПОЛІТИЧНА УЧАСТЬ: СУЧАСНІ АСПЕКТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗВИТКУ”
автор: Aryan | Переглядів: 2426 | | Дата: 6-09-2011, 11:09
“СОЦІАЛЬНИЙ КАПІТАЛ ТА ПОЛІТИЧНА УЧАСТЬ: СУЧАСНІ АСПЕКТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗВИТКУ”Серія міжнародних науково-практичних круглих столів відбуватиметься у
м. Львові протягом вересня 2011 р. по січень 2012 р.


Роль держави у формуванні соціального капіталу: українські та глобальні виміри (01.12. 2011)

"Соціальний капітал в науковій площині: концепції і дослідницькі проблеми"

Планується видання збірника тез після кожного проведеного круглого столу і підсумкового збірника після завершальної конференції.

Учасники заходу: студенти, аспіранти, викладачі зазначених ВУЗів, громадські діячі, політологи, соціологи, історики та усі зацікавлені в даній тематиці.

Робочі мови круглих столів: українська, російська, англійська, польська.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

А ваша редакція працює на чистій енергії? Запрошуємо в зелений прес-центр на EnergyCamp!
автор: greencubator | Переглядів: 1928 | | Дата: 15-06-2011, 20:20
А ваша редакція працює на чистій енергії? Запрошуємо в зелений прес-центр на EnergyCamp!


Як часто Ваше видання, інформаційна агенція, телеканал, радіо-станція чи інтренет-ресурс працюють на “зеленій” енергії? Ви використовуєте сонячні батареї і енергію вітру, ваша ПТС їздить на біопаливі, а ви – на велосипеді, ви миєтеся в сонячному душі, ваш ноутбук і телефон заряджаються з “зеленої” розетки? Це приваблива картинка, але кожного дня українські журналісти та українські медіа працюють переважно від енергії атому, від вугільних і газових електростанцій, від енергії, яку явно не можна назвати чистою. І тому газ стає чемпіоном публікацій і передач на енергетичну тему.

Greencubator пропонує альтернативу: ми запрошуємо українських журналістів попрацювати 2 дні в зеленому прес-центрі під час Greencubator EnergyCamp, енергетичного табору на природі, який повністю живиться за рахунок відновлюваних джерел енергії. В нас часто і багато говорять про відновлювану енергетику – EnergyCamp запрошує особисто скористатися її можливостями. Зрештою, чи багато Ваших колег може похвалитися, що працювали від енергії сонця?

До Ваших послуг:
* робочі місця в польовому прес-центрі з повністю зеленою електроенергією
* потужний інтернет-канал з можливістю відео-трансляції
* цікаві і натхненні доповідачі EnergyCamp – фахівці та ентузіасти нової енергетики

Люди – головне, задля чого варто їхати на EnergyCamp. Ми самі любимо технологічні фішки, але саме люди, які виступають на EnergyCamp, творять атмосферу події і показують, що Україні може дати нова енергетика і нові енергетичні моделі.

Кого ви почуєте:
* Андрій Конеченков з Української Вітроенергетичної Асоціації розповість про стан вітрової енергетики в Україні та проаналізує його в ключі світових тенденцій
* Дмитро Муравський, засновник компаній “Аверс” і “Енергопроект”, запропонує альтернативу газу – у вигляді звичайної соломи та передових технологій її переробки
* Представники компанії Activ Solar поділяться досвідом спорудження найбільших в СНД сонячних електростанцій – і розкажуть, які тут є бізнес-можливості для інвесторів
* Володимир Зінченко з Житомирського агроекологічного університету покаже, як можна в приватному і промисловому господарстві вирощувати енергоносії на землях, непридатних для сільськогосподарського використання
* Олександр Сорока з клубу приватних інвесторів StartUP.ua навчатиме молоді компанії залучати інвестиції в зелений бізнес

Ми також чекаємо на презентації українських “зелених” старт-апів (молодих технологічних компаній), що працюють в секторі енергетичних інновацій.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

27-28.08.2011 EnergyCamp–Київ продемонструє потенціал “зеленого” бізнесу. В польових умовах.
автор: greencubator | Переглядів: 2211 | | Дата: 17-05-2011, 13:17
27-28.08.2011 EnergyCamp–Київ продемонструє потенціал “зеленого” бізнесу. В польових умовах. 27-28 серпня 2011 EnergyCamp–Київ продемонструє переспективи і значимість “зелених” енергетичних технологій для української економіки, поєднуючи живе спілкування з лідерами “зелених” бізнесів з “живою” демонстрацією технологічних рішень.

Табір, що працюватиме від відновлюваних джерел енергії, збере більше сотні представників технологічних та інжинірингових компаній, інвесторів та консультантів, медіа та блогерів, які рухають вперед цей сектор.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Застосування бойового лазера в армії США
автор: Aragami | Переглядів: 2517 | | Дата: 12-04-2011, 21:36
Застосування бойового лазера в армії СШАВійськово-морські сили США успішно випробували високоенергетичний бойовий лазер
За його допомогою вдалося спалити на відстані гумовий двомоторний човен. Випробування відбулися у Тихому океані поблизу каліфорнійського узбережжя. Лазер за лічені секунди пропалив оболонку обох двигунів човна й вони загорілися. Відео використання лазерної гармати оприлюднило Управління військово-морських досліджень США. Військові стверджують, що корабельний лазер можна вдало використовувати для захисту кораблів від атак невеликих човнів, наприклад, піратських.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Стипендіальний конкурс наукових статей (дедлайн 29.04)
автор: Taras | Переглядів: 2110 | | Дата: 30-03-2011, 10:51
Стипендіальний конкурс наукових статей (дедлайн 29.04)Ліги студентів Асоціації правників України проводить конкурс статей в галузі в галузі міжнародного торгового права.

Конкурс проводиться з 1 лютого 2011 року по 29 квітня 2011 року в 2 етапи:

I етап — подання конкурсних робіт до 31 березня 2011 року. Визначення 10 кращих робіт та запрошення їх авторів до Києва на святкову церемонію – до 21 квітня 2011 року.
II етап — визначення трьох переможців. Нагородження грамотами й преміями під час святкового обіду – 29 квітня 2011 року.

Грошові премії:
1 місце – 6 000 гривень; 2 місце – 3 000 гривень; 3 місце – 1 000 гривень.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Микола Маранчак: О Сократе, Фрейде, постмодернизме и важности познания в природе человека
автор: Maranchak | Переглядів: 2254 | | Дата: 6-12-2010, 12:51
Микола Маранчак: О Сократе, Фрейде, постмодернизме и важности познания в природе человека(глава из моей книги «Божественная комедия.UA»).

О важности познания не говорит ни одна глупая «овца», к которой причислить сегодня можно по сути каждого. А зря. В V веке до н.э. за важность понимание, эту жажду судили Сократа. Он был обвинен в том, что
развращает юношество и не чтит богов. За эти преступления его приговорили к смерти. Эта история подробно описана в диалоге Платона «Апология Сократа», где есть слова «Непознанная жизнь не стоит того, чтобы быть прожитой».

Для Сократа стоящей жизнью был путь человека пылкого и любопытного, любящего задавать и вопросы, и не принимающего на веру идеи просто потому, что они популярны или освящены традицией. Если он следует традиции, то осознанно, потому что она прекрасна.

Персонаж одноименного американского сериала Доктор Хаус в эпизоде 3/22 наконец узнает какая болезнь убивает его пациентку и пытается ей рассказать об этом. Но поскольку эта информация не спасет ее от смерти, девушка не хочет слушать Хауса и его заставляют покинуть палату. Уходя, он говорит сам себе: "Как можно жить без жажды познания?"

Когда Аристотель (384-322 гг до н.э.) говорил фразу «человек – разумное животное», он имел в виду, что эмоции или инстинкты также присущи и животным. Другими словами, и у них есть и сердце, и душа. Только люди обладают способностью мыслить в известном нам понимании. Если же их жизнь переходит в преобладающе инстинктивный или эмоциональный тип (вера базируется на эмоциях, а не на логических цепочках), человек опускается в своей духовной «эволюции» ниже, он уподобляется животному...
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Енергозбереження - це твоя справа!
автор: facetoface | Переглядів: 2656 | | Дата: 6-09-2010, 13:07
Енергозбереження - це твоя справа!
Благодійний фонд «Місцева ініціатива» з початку листопада розпочав реалізацію проекту
“Енергозбереження в питані реформування ЖКГ - при сприянні громади”
за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Благодійний фонд «Місцева ініціатива» зареєстрований у 2009 р. Але його засновники вже давно зарекомендували себе як фахівці в таких напрямках громадського життя, як розвиток самоорганізації населення, створення та управління ОСББ, енергозберігання.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

by the 19th of August 2010, Free Online Short Course on Innovation in Youth Self-Employment
автор: Aryan | Переглядів: 1838 | | Дата: 15-07-2010, 14:31
by the 19th of August 2010, Free Online Short Course on Innovation in Youth Self-EmploymentFree Online Short Course on -
Innovation in Youth Self-Employment?


Course Dates: 13th September – 8th August


Course Description:

Learn about youth unemployment and innovative approaches to encouraging self-employment,
taught using case studies of self-employment projects. This course is designed for young people aged 18-30 who are actively involved in making a difference in their communities. The course aims to help its participants learn about youth unemployment, and innovative approaches to encouraging self employment opportunities. The participants will be empowered to undertake their own self-employment project following the course. The course will be restricted to 10 participants chosen by application. Participants must be able to attend all sessions of the course and complete homework tasks in order to obtain a certificate of completion. Participants must also have regular internet access (at least 5 hours per week) to join course sessions. Students who may also be disadvantaged are also encouraged to apply.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Twitter Friend Adder - Automate Twitter Bot
автор: Streetmakarov | Переглядів: 1938 | | Дата: 25-05-2010, 01:57
Twitter Friend Adder - Automate Twitter Bot

Многие знают, что в данный момент развивается сервис Twitter и завели себе там аккаунт.
А что делать, если аккаунт не один?
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Всеукраїнська серія енергетичних таборів EnergyCamp-2010 розпочнеться 29 травня в Криму
автор: greencubator | Переглядів: 2190 | | Дата: 21-04-2010, 13:27
Всеукраїнська серія енергетичних таборів EnergyCamp-2010  розпочнеться 29 травня в Криму 29-30 травня в Криму, в Білогорському районі АРК неподалік Білої Скелі (карта) стартує серія не-конференцій на відкритому повітрі на тему відновлюваної енергетики, сталого розвитку та енергофективності Greencubator EnergyCamp. В 2010 році Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator проведе 5 EnergyCamp-ів, три найближчі з них присвячені таким темам:


• Розвиток через відновлювану енергетику: від депресивних регіонів до зростання - EnergyCamp Крим | 29-30 травня
• Життя після нафти - EnergyCamp Долина | 19-20 червня (Івано-Франківська область)
• Енергоефективне село, здорові громади - EnergyCamp Северинівка | 24-25 липня (Вінницька область)

EnergyCamp – це відкритий форум на теми енергії, відновлюваної енергетики та енергоефективності на відкритому повітрі. EnergyCamp збирає фахівців та інноваторів, журналістів та блогерів, представників влади та громад, лідерів громадських організацій та представників бізнесу для відвертого діалогу про можливості, які енергоефективність та нові енерготехнології створюють для громад та регіонів всієї України. Чисте повітря та відсутність краваток сприяють відвертій розмові, а використання чистої енергії, виробленої безпосередньо в таборі, на практиці демонструє можливості та труднощі нової енергетики.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

до 11 березня 2010 року, стартує екологічна ініціатива “EcoKitchen”
автор: Aryan | Переглядів: 2077 | | Дата: 8-02-2010, 04:39
до 11 березня 2010 року, стартує екологічна ініціатива “EcoKitchen”Основною ідеєю цього проекту є не лише підвищення обізнаності у ряді екологічних питаннь, а й спільна генерація рішень щодо ефективного їх розв’язання.

Проект – унікальне поєднання теорії у вигляді EcoKitchen: Conference та практики – EcoKitchen: School. Якщо на теоретичний частині учасники зможуть ознайомитися з думками експертів стосовно екологічних проблем, таких як ефективне використання ресурсів (вода, енергія), екологія в побуті, органічне харчування, здоровий спосіб життя, то на практичній частині ми пропонуємо охочим переглянути презентації успішних екологічних ініціатив від активістів екологічного руху та навчитися написанню екологічних проектів, тобто стати певною мірою майстрами екологічного менеджменту. Два етапи «EcoKitchen» дають змогу отримати практичні поради від експертів щодо ваших ініціатив, ідей, проектів.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

SUNDAY Борщ: напиши ідею та отримай гроші
автор: Taras | Переглядів: 2498 | | Дата: 10-11-2009, 14:08
SUNDAY Борщ: напиши ідею та отримай грошіПерша подія формату Sunday Борщ відбудеться 17 січня та буде присвячена темі «Вибір, який ми робимо в житті»

Неділя (англ. Sunday) – гарний день для того, щоб сповільнити власний ритм і насолодитись стравою, що зігріє серце.

Традиційний український обід у неділю опівдні стане центром зустрічей Sunday Борщ, що будуть проходити двічі на місяць від зими до літа. Sunday Борщ збиратиме за спільним столом активістів, художників, представників громадських ком’юніті, молодого бізнесу та людей з ідеями. Перша подія формату Sunday Борщ відбудеться 17 січня та буде присвячена темі «Вибір, який ми робимо в житті». Всі ідеї будуть представлені в «Меню Ідей» під час обіду з метою визначення одержувача гранту.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Безкоштовнйи семінар-тренінг !!!
автор: Aragami | Переглядів: 2567 | | Дата: 13-06-2009, 23:56
Безкоштовнйи семінар-тренінг !!!
В четверг 23 липня 2009 року в конференц-залі Молодіжного ресурсного центру буде проведено безкоштовний семінар-тренінг на тему “Продажі та маркетинг: практична площина, невід’ємна частина життя людини ХХІ ст.”

До участі запрошуються всі бажаючі спеціалісти з метою конструктивного діалогу та позитивного спілкування з подальшим перенесенням отриманих знань на практику.

Семінар проводить бізнес-тренер для малого та середнього бізнесу Анатолій Марущак (Керівник проекту “Renaissance Consulting”).

Запис на семінар та акредитація учасників відбуваються за телефоном: 8063 243-48-10.
Реєстрація закінчується в четверг 16 липня о 18.00.


Кількість місць обмежена.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Всеукраїнський конкурс "Інноваційний прорив 2009"
автор: Taras | Переглядів: 2958 | | Дата: 4-06-2009, 23:17
Всеукраїнський конкурс "Інноваційний прорив 2009"При підтримці Міністерства освіти і науки України, Міністерства промислової політики України та Центру високих технологій та інновацій стартував Всеукраїнський конкурс "Інноваційний прорив 2009".

В рамках конкурсу для учасників, що пройшли перший раунд відбору, діятиме освітньо-консультаційна програма, яка допоможе їм освоїти основи технологічного бізнесу і підготувати проекти до успішного старту.

Мета конкурсу - збільшити економічну ефективність галузевих бізнесів шляхом впровадження інноваційних проектів українських розробників.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Конкурс проектів! «Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації»
автор: First_integral | Переглядів: 2983 | | Дата: 3-06-2009, 22:50
Конкурс проектів! «Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації»
29 травня офіційно стартував конкурс на кращі інноваційні ідеї та проекти. У відкритті програми «Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації» прийняли участь представники громадських організацій, державних установ, приватних підприємств та науково-дослідних інститутів.

За результатами слухань було прийнято за основу багатосторонню публічну угоду про співпрацю, яка дозволить утворити правове поле для реалізації інноваційних проектів.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

29.05.2009 Слухання - "Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації"
автор: Aryan | Переглядів: 2409 | | Дата: 5-05-2009, 13:42
29.05.2009 Слухання - "Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації"
Запрошуємо Вас взяти участь в слуханнях
"Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації"


Місце проведення - Науково-технічна бібліотека ім. Т.І. Денисенка НТУУ КПІ
читальний зал №9 (проспект Перемоги, 37 - метро Політехнічний інститут)


9.00 - реєстрація
10.00 - початок (просимо приходити вчасно)
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Компанія Opera проводить Університетський тур в Україні
автор: PR | Переглядів: 2399 | | Дата: 20-04-2009, 15:40
Компанія Opera проводить Університетський тур в Україні

Компанія Opera проводить другий раунд університетських турів, в ході яких студенти з різних країн отримують можливість поліпшити свої знання про веб-технології та інтернет-платформи.

Цього року тури пройдуть в Україні, Росії, Іспанії, Великій Британії, Бразилії та на Тайвані.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
hand made, Європейський молодіжний фонд, Братислава (Словаччи, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, Дискусійни клуб стажування англійська, Закону України «Про органи самоорганізації населення», Запорожский, МРЦ, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Стипендії, ТОМГО СМС, Тернопіль, Тернопіль.студенти, Тренинг, абітурієнтам, арт-терапия, бізнес, виставки, гранти, журналістика, конкурси, конференція, конференції, круглі столи, можливості, молодих підпримців, молодь, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, семінар, семінари, сказкотерапия, студвей, студенти, студентського самоврядування, творчество, фестиваль, школа студентського самоврядування

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування

?

ͳ
?
Новини друзів
 ...
.


2-


23 2020 i iii: ...

 : ...
- 18 25 , . ?

³ ...
23 24 10:00 18:00 , 볺 .

: - ...
.

 ...
:

 ̳ ...
? , ...

 ...
: , , , , ...

 ...
(USAID) , ...

Популярні статті

Наш банер