» ????????? ????????? ????? ??????
www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!


Сутність PR чи підтримка влади через моделювання віри...
автор: dmytro.k | Переглядів: 2414 | | Дата: 30-08-2012, 13:02
Сутність PR чи підтримка влади через моделювання віри...Всі PR-технології обертаються навколо боротьби за владу і зайняті створенням тієї чи іншої віри, яка визначає, яким буде тип суспільства, і, відповідно, тип і рівень втручання влади в життя окремої особистості. Такі поняття, як «лояльність споживачів» та «цитування в ЗМІ» мають до PR таке ж відношення, як спостереження за вживанням їжі до угамування голоду...

Постійні зіткнення людини з різного виду інформацією, яка призводить актуалізації певних образів в її пам'яті, які формують відповідні бажання і, як наслідок, моделюють поведінку – це особливо витончена форма рабства, від якої людству навряд чи вдасться коли-небудь позбутися. Адже світогляд, яким наділена кожна людина, подібний до шлунку. Він постійно вимагає інформацію. Так само, як шлунок вимагає їжу...
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Руслан Синельников: Глобальні тенденції 2025 – змінений світ (версія НРР США)
автор: Aryan | Переглядів: 4011 | | Дата: 18-01-2012, 00:40
Майбутнє людства — це не аморфне і невизначене прийдешнє, без будь-яких часових рамок і просторових меж, в якому може відбутися все, на що здатна фантазія. Наукове передбачення і соціальне прогнозування мають дати відповідь не тільки на питання про те, що може реально здійснитися в майбутньому, а також і відповіді на запитання, коли цього слід чекати, які форми майбутнє здобуде і яка ймовірність даного прогнозу.

...шалено прискорюється темп життя, і людина почуває себе в цьому "божевільному, шаленому світі" дедалі самотнішою. Все частіше вона опиняється у стані шоку.

Варто переглянути доповідь щодо розвитку світу до 2025 року, яку оприлюднила Національна рада з розвідки (National Intelligence Council). Її назва - "2025: Глобальні тенденції – змінений світ".


Руслан Синельников: Глобальні тенденції 2025 – змінений світ (версія НРР США)

Кажуть, все покаже 2025 рік. Але, треба відзначити, що це вже четвертий звіт Національної розвідувальної ради. Перший був опублікований у 1994 році і там мова йшла про світ у 2010. Це вже близько, а, отже, можна оцінити рівень реалістичності...
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (5)

Руслан Синельников: Чи вирішить велика Україна проблеми маленької української сім’ї?
автор: Aryan | Переглядів: 3324 | | Дата: 25-11-2011, 14:35
Руслан Синельников: Чи вирішить велика Україна проблеми маленької української сім’ї? У вересні 1993 році Генеральна Асамблея ООН постановила, що починаючи з 1994 року 15 травня щорічно відзначатиметься Міжнародний день сім’ї (резолюція 47/237 від 20 вересня 1993 р.). Це було зроблено з метою поглиблення розуміння питань сім’ї та підвищення інституціональних можливостей країн вирішувати серйозні проблеми, пов’язані з сім’єю.

Сім’я - це соціальна група, яка складається з чоловіка та жінки, котрі перебувають у шлюбі, їх дітей (власних або прийомних) та інших осіб, поєднаних родинними зв’язками з подружжям, кровних родичів і здійснює свою життєдіяльність на основі спільного економічного, побутового, морально-психологічного укладу, взаємної відповідальності, виховання дітей.

2004-ий рік було проголошено Роком сім’ї в Україні, а 2009 – Роком Молоді в Україні.
Однак за весь цей час так і не було створено сприятливих умов для належного здійснення сім’єю своїх соціальних та демографічних функцій.


Вочевидь, для наших політиків зміцнення та підвищення ролі інституту сім’ї в Україні не є пріоритетним, адже їхню свідомість вже давно затьмарив розподіл державних крісел та боротьба за основні ресурси в країні. Тому така недолуга державна політика у соціальній сфері заганятиме у глухий кут кожну пересічну українську сім’ю й надалі, а родини так і залишатимуться зі своїми проблемами наодинці...
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (2)

Руслан Синельников: Про основні соціальні проблеми сучасної молодої людини
автор: Aryan | Переглядів: 2889 | | Дата: 17-11-2011, 20:45

Руслан Синельников,
Голова координаційної ради Молодіжного ресурсного центру України говорить про основні соціальні проблеми молодої людини в сучасній країні...
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Українська громадськість виступила проти Спритка та Гарнюні
автор: Myroslava Kostelei | Переглядів: 2067 | | Дата: 5-04-2011, 15:02
Українська громадськість виступила проти Спритка та ГарнюніПредставники української громадськості, діячів культури, журналістів, експертів, представників української інтелектуальної сфери, громадян України направили відкритий лист міністру закордонних справ України Костянтину Грищенку, у якому розкритикували запропоновані символи українського народу Спритко і Гарнюня.

Підписанти листа наполягаютьна тому, щоб «відкликати презентовані міністерством розробки і розпочати роботу над формуванням професійної команди, здатної адекватно визначити основні напрямки реальної стратегії позиціонування України за кордоном».

На думку підписантів листа, існуюча стратегія позиціонування країни за кордоном «не лише не здатна виконати поставленого завдання щодо покращення іміджу країни, а, навпаки, здатна погіршити ситуацію».
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Тарас Решетюк: Фізична економіка та її вплив на вихід із світової фінансової кризи
автор: Taras | Переглядів: 4436 | | Дата: 17-03-2011, 13:04
Тарас Решетюк: Фізична економіка та її вплив на вихід із світової фінансової кризиОстаннім часом в Україні як і в усьому світі шпальтами газет, у радіо і телеефірі гуляє найпопулярніше словосполучення «фінансово-економічна криза». Безліч експертів, аналітиків, політиків і урядовців, кожний на свій копил пояснюють причини цієї кризи і намагаються прописати сякі-такі рецепти для пом’якшення горя, яке звалилося на плечі не тільки українців.

Насправді, відбуваються прогнозовані явища, суть яких не у поверхових тлумаченнях на зразок «вразлива іпотечна фінансова діяльність», чи «надмірні спекуляції на фондових біржах», а у закономірності краху світової фінансової системи, яку породила сучасна політична економія. Науковці частіше вживають термін «класична», але від того ця наука не стає більш повноцінною.

Розглянувши проблему більш глибше, постає питання: «А чи працюють ті загальноприйняті економічні принципи у сучасній світовій системі?»

Поміркуймо, чи має – грошова одиниця – сталу мірку? Якою є природа інфляційних процесів? Чому уряд при верстанні бюджету планує рівень інфляції? І чи можливо встановити точну мірку грошам? У відповідях на ці питання заховані причинно-наслідкові зв’язки світової кризи.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Небезпеки міністерського проекту Закону "Про вищу освіту"
автор: Taras | Переглядів: 2112 | | Дата: 17-03-2011, 12:47
Небезпеки міністерського проекту Закону "Про вищу освіту"У четвер, 17 березня, о 14:00 в Центрі візуальної культури НаУКМА (вул. Сковороди, 2, Староакадемічний корпус, 1-й пов.) розпочнеться прес-конференція співорганізаторів студентських протестів щодо останньої редакції проекту Закону "Про вищу освіту" Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (МОНМС).

Попри те, що робота експертної робочої групи МОНМС з доопрацювання міністерського проекту Закону "Про вищу освіту" ще не завершена, Міністр Дмитро Табачник вже майже прямо заявляє про підтримку
узаконення безконтрольнго збільшення плати за навчання студентів-контрактників.
Це змушує студентські та молодіжні організації знову зосередити увагу ЗМІ та громадськості на проблемах "освітніх реформ".
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Президент України у «Країні юних майстрів»
автор: Taras | Переглядів: 2250 | | Дата: 15-03-2011, 00:54
Президент України у «Країні юних майстрів»Перша Всеукраїнська виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів» відбулася 24 лютого у столичному Палаці дітей та юнацтва. Розумні, вмілі та вправні вихованці закладів позашкільної освіти з’їхалися до Києва презентувати найкращі здобутки: макети пристроїв і діючі моделі, поки що теоретичні розробки приладів і винаходи, на які юні автори вже одержали патент.

Малу академію наук представляли близько ста її вихованців – таке собі місто юних талантів, або Місто Науки. Аби зручніше орієнтуватися у ньому, МАНівців об’єднали у сім кварталів: астрономії й фізики, технічних наук, математики й економіки, хімії, біології та екології, мистецтвознавства та філології, історії та географії, комп’ютерних наук. Обрали і мера – Марію ЛАТИНИК, одинадцятикласницю з Львівщини. Вона й ознайомила Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, Міністра науки і освіти, молоді та спорту Дмитра Табачника та інших почесних гостей з МАНівським містом і його мешканцями.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Міносвіти не відмовилось збільшувати плату за контракт
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2037 | | Дата: 14-03-2011, 10:38
Міносвіти не відмовилось збільшувати плату за контрактПроект Закону "Про вищу освіту" Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (МОНМС) дозволяє адміністраціям вищих навчальних закладів необмежено збільшувати розмір плати за навчання студентів-контрактників, - стверджують у Всеукраїнській молодіжній організації "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ), посилаючись на текст проекту.

Молодіжний лідер також стверджує, що запропоноване нововведення суперечить також обіцянкам з передвиборчих програм "Блоку Литвина" та
Комуністичної Партії України щодо гарантій доступності освіти, а також обіцянці Президента Віктора Януковича про забезпечення широкого
доступу талановитої молоді до нових знань "незалежно від... фінансових можливостей батьків".
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Модель державної молодіжної політики
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2847 | | Дата: 3-03-2011, 10:28
Модель державної молодіжної політикиНеобхідно радикально змінити традиційний підхід створення та спрямованості державних та реґіональних молодіжних програм, наслідки реалізації котрих протягом 20 років доводить їх недоцільність та неефективність.
Замість відокремлення проблем молоді у міську\реґіональну\державну молодіжну програму, реалізація яких не призвела до вирішення жодної проблеми молоді, модель визначає за доцільне спрямувати зусилля на залучення молоді до вирішення проблем держави\місцевої громади.
Ці проблеми визначаються у відповідних цільових або комплексних державних та місцевих програмах, а підтримки потребує саме життєздатна система залучення молоді до вирішення проблем громади. Це є метою системи державної молодіжної політики, яка складається з 4-х взаємозалежних систем, послідовна реалізація яких призводить до впровадження сучасної політики відносно молоді.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

На виставці «Сучасна освіта в Україні – 2011» Мала академія наук України удостоєна почесного звання «Лідер освіти»
автор: Taras | Переглядів: 1980 | | Дата: 28-02-2011, 00:44
На виставці «Сучасна освіта в Україні – 2011» Мала академія наук України удостоєна почесного звання «Лідер освіти»У Київському Палаці дітей та юнацтва 16–18 лютого відбулася 14 міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011». Організатори виставки – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма «КАРШЕ».

Учасниками виставки стали кілька сотень навчальних закладів і закладів післядипломної освіти, обласні й міські управління освіти, науково-методичні центри, виробники технічних засобів навчання, розробники інноваційних педагогічних технологій, міжнародні наукові установи, підприємства, комерційні структури і видавництва, професійні журнали та періодичні видання.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Відбулася сесія заочних профільних шкіл Малої академії наук
автор: Taras | Переглядів: 2162 | | Дата: 25-02-2011, 00:55
Відбулася сесія заочних профільних шкіл Малої академії наук31 січня на тижневу сесію заочних профільних шкіл МАН до Києва з’їхалися учні фізико-математичної (секції «Фізика» і «Математика») і науково-технічної шкіл.

Навчання юних фізиків відбулося на базі фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Для них було організовано практикум з розв’язання задач із фізики, проведено аналіз виконання контрольної роботи І – ІІ заочних турів, а у передостанній день МАНівці написали підсумкову контрольну роботу з профільного предмету. Під керівництвом доцента КНУ ім. Т. Шевченка Владислава КРАВЧЕНКО та інженера цього університету Володимира КУЗНЄЦОВА учні взяли участь у демонстраційних експериментах з різних розділів фізики. Наприкінці сесії слухачі презентували власні науково-дослідницькі роботи.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Fresh Business Club запрошує!
автор: Taras | Переглядів: 2051 | | Дата: 7-02-2011, 12:58
Fresh Business Club запрошує!Fresh Business Club - клуб активних, ділових людей, продовжує серію тренінгів в форматі бізнес зустрічей

Тема виступу: Чому не всі досягають успіху в бізнесі?
Тренер: Дійнічко Лариса
Тема виступу: Бізнес: мрії чи реальність?
Тренер: Петрова Ганна

Дата проведення заходу:
2.03 (середа) Час: 12.00-15.00

Місце проведення: м. Дружби Народів, ресторан «ЯпонаХата», VIP зал.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

“Наслідки холодної війни”
автор: віта | Переглядів: 7504 | | Дата: 14-01-2011, 09:58
“Наслідки холодної війни” “Холодна війна” - термін, який дає визначення геополітичній та ідеологічній боротьбі між СССР і США після Другої світової війни. Вперше його було вжито Джорджем Оруеллом у статті “Ти і атомна бомба”, яка з”явилася на світ в 1945 році. Згодом політика “холодної війни” була проголошена в програмній промові У. Черчілля 5 березня 1946 в американському місті Фултоні, в якій він закликав до створення англо - американського союзу для боротьби з “світовим комунізмом” на чолі з Радянською Росією.[1,с.307]

Метою даної статті є цілісно і комплексно дослідити наслідки “холодної війни” для її країн - учасниць.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Тюнінгована колонія УРСР?
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2093 | | Дата: 2-08-2010, 21:35
Тюнінгована колонія УРСР?
Сьогодні ми, українці, маємо всі необхідні юридичні, політичні і моральні підстави для того, аби створити справжню Українську Державу. Державу, яка визнає себе правонаступницею не колонії УРСР, а великої держави Київська Русь. Державу, яка стане не об’єктом міжнародної політики, а її суб’єктом, а отже сама визначатиме цю політику. Словом – державу нашої мрії.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

«Розруха в головах»
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2090 | | Дата: 20-07-2010, 18:59
«Розруха в головах»
Щороку наприкінці літа в житлово-комунальній сфері нашого життя одним з найактуальніших питань постає підготовка до опалювального сезону.
Щороку ми говоримо про катастрофічну зношеність основних фондів, про потребу реформ та фінансування галузі. Однак віз і нині там. І ми знову підіймаємо цю вічну тему.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Національна ідея - "Україні – бути!"
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2032 | | Дата: 15-07-2010, 15:56
Національна ідея - "Україні – бути!"
Ті, хто сьогодні опинились «при владі» в Україні, насправді є випадковими пересічними громадянами, що волею випадку досягнули межі власної некомпетентності. Отримавши «важелі управління», вони виявляються неспроможними ставити високу мету та вести свою націю до їх досягнення, а тому зосереджуються або на чомусь другорядному, або, що трапляється частіше, на задоволенні власних корисливих цілей.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Політхелоуін, або День всіх «святих» політиків
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2006 | | Дата: 14-06-2010, 11:58
Політхелоуін, або День всіх «святих» політиківНу от ми і дочекались якоїсь визначеності у питанні місцевих виборів. Тепер ми точно знаємо, що вони відбудуться 31 жовтня – саме тоді, коли західні країни святкують Хелоуін, або «День всіх святих».
За легендою, цього дня душі виходять зі світу мертвих у світ живих. Виходять як добрі, так і злі. А люди, щоб злі сили їх не помітили, перевдягаються у монстрів, демонів, відьом та всіляких потвор… коротше кажучи – дата символічна, і її відзначення, як кажуть – «по-Фрейду» – викриває істинне обличчя нашої влади.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Зупинемо узурпацію!
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2229 | | Дата: 14-05-2010, 15:20
Зупинемо узурпацію!30 травня мали відбутись вибори до місцевих рад, незаконно відмінені Верховною Радою. Місцева влада тепер фактично «поза законом».

Органи місцевого самоврядування залишались останнім бастіоном легітимної влади, поруч з напів-легітимними президентом (якого підтримали на виборах лише чверть українців), коаліцією, утвореною в антиконституційний спосіб, урядом, призначеним такою коаліцією.

Останні події свідчать, що влада ігнорує як Конституцію і закони України, так і думку простих громадян. Такий стан справ називається узурпацією влади.
Узурпація – насильницьке, незаконне захоплення влади окремою особою або гілкою державної влади. Згідно ст. 5 КУ «Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу».

Разом ми сила.
P.S.: Всім бажаючим долучитись до організації «виборів» прошу писати мені на presscentr2@gmail.com
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Система - у всій "красі"
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2287 | | Дата: 19-01-2010, 15:11
Система - у всій "красі"Як би дивно це не виглядало, але найголовніший наш здобуток – різке загострення всіх хронічних недуг державного організму.

Загострення – це вже ознака одужання. Вони були і раніше, але у прихованій формі. Ми побачили систему у всій «красі». Ми зрозуміли, що вона неправильна. Ми задумались, як зробити так, щоб її виправити.

І ми побачили, що зможемо це зробити...
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Президент з картону
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2261 | | Дата: 13-01-2010, 13:59
Президент з картону
Українська влада – не легітимна, і сьогодні це зрозуміло всім. І громадянам, і закордонним оглядачам, і самій владі. Низька явка на виборах, рекордно низька підтримка новообраного президента, ще менша підтримка на той час діючого прем’єра, їхнє взаємо невизнання та взаємопоборювання. Прецедент? Дежав’ю? Чи, може, закономірність?
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Россия и ее реальная власть...
автор: Maranchak | Переглядів: 3007 | | Дата: 8-01-2010, 17:37
Россия и ее реальная власть... Публікую російською мовою, тим самим підкреслюючи кого в першу чергу стосується ця глобальна проблема. Це має розуміти кожен.

Я уже рассказывал о том, что такое истинная Русь (читайте мою статью "Позабута спадщина" под авторским логином Nikolas), теперь я немного шире раскрое что такое сегодня Россия. Ее Восточные области – это бесспорно часть Руси, которые в полную силу этого слова являются нашими братьями, НО взгляните на карту России. Где-то 80% территории – это Чечня, республика Мари Эл, Чувашия, Башкирия, Якутия и другие сибирские и восточные республики, между которыми чтоб не броско в глаза созданы области с российскими названиями.

Население всей этой громадной территории в основном мусульманское и лишь благодаря его малочисленности, а России просто не выгодно улучшать демографическое положение этих регионов, и благодаря тому что перепись населения не имеет графы «вероисповедание», в России насчитывают всего 15 млн. мусульман, что далеко от истинного числа, которое мы может никогда и не узнаем. Россия сегодня – это Москва, Санкт-Петербург и еще несколько городов, где и формируются статистики, сведения о стране и где кипит жизнь. Остальное превращено в «пригороды» и просто забыченные территории, являющиеся лишь артерией питания для буквально паразитирующей все той же Москвы. А теперь представьте, если в этих регионах к власти придут националисты (начнут пробуждаться подобно американским индейцам), и подобно Украины, Белоруссии начнут отсоединяться от России, забирая вместе со своей землей и всю нефть и газ… Вот это и есть подпитка московского имперализма, который есмь ложь. Виной тому не наш русский братский народ, который без его же ведома держат в возжах, а реальная власть в России. Кто они? Ответ банален. Читайте ниже.

«Чтобы арестовать мой бизнес, нужно арестовать весь бизнес, существующий в России»
Борис Березовский
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Молодіжна політика "для галочки"
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2679 | | Дата: 8-01-2010, 16:18
Молодіжна політика "для галочки"
Нас, простих громадян України, хочуть спонукати на обговорення питань, які, за великим рахунком, є несуттєвими. Адже для нас немає жодної різниці, скільки коштів виділено на фінансування державної програми, якщо ці кошти будуть використані не за призначенням. Нам має бути абсолютно байдуже, які повноваження має Президент, а які – Прем’єр-міністр, якщо жоден з них не звітується перед нами і не відповідає за свою діяльність. Нас не повинно турбувати, скільки палат матиме Верховна Рада, якщо депутати, отримавши свої мандати, займатимуться своєю звичною справою – паразитуванням на нас з вами. Нам все одно, як називається адміністративно-територіальна одиниця – край чи область, якщо ми не знаємо, яка мета нашої держави, і що на справді повинне робити її керівництво.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

"Сам собі адвокат", або "МАТРИЦЯ в суді"
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 2195 | | Дата: 28-12-2009, 20:43
"Сам собі адвокат", або "МАТРИЦЯ в суді"
Одні вибори закінчуються, інші - починаються… цей процес в Україні є безперервним…

Однак мало хто знає, чим закінчується судова тяганина, яка починається ще під час одних виборів, і закінчується на наступних.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Влада щурів!
автор: Дмитро Сінченко | Переглядів: 1968 | | Дата: 24-12-2009, 11:31
Влада щурів!Прогулюючись вечірнім Києвом я помітив, як переді мною несподівано прошмигнула якась сіра істота. Дівчата, що йшли поряд, гучно заверещали, розмахуючи руками та тупочячи ногами.

Це був звичайнісінький мешканець міських каналізацій та підвалів – пацюк.
Я вже не вперше бачив їх на вулицях столиці.

Що ж дозволило цим милим тваринкам мирно і безтурботно розгулювати київськими вулицями?
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
hand made, Європейський молодіжний фонд, Братислава (Словаччи, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, Дискусійни клуб стажування англійська, Закону України «Про органи самоорганізації населення», Запорожский, МРЦ, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Стипендії, ТОМГО СМС, Тернопіль, Тернопіль.студенти, Тренинг, абітурієнтам, арт-терапия, бізнес, виставки, гранти, журналістика, конкурси, конференція, конференції, круглі столи, можливості, молодих підпримців, молодь, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, семінар, семінари, сказкотерапия, студвей, студенти, студентського самоврядування, творчество, фестиваль, школа студентського самоврядування

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування

?

ͳ
?
Новини друзів
 ...
.


2-


23 2020 i iii: ...

 : ...
- 18 25 , . ?

³ ...
23 24 10:00 18:00 , 볺 .

: - ...
.

 ...
:

 ̳ ...
? , ...

 ...
: , , , , ...

 ...
(USAID) , ...

Популярні статті

Наш банер