» ????????? ????????? ????? ??????
www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку УНФІР на Шляху до ВОЛІ Русі - України
МРЦ стартова  | до обранного

Щопонеділка, 18.00, Відкрита робоча нарада МРЦ України, Заповни АНКЕТИ для УЧАСТІ в мережі МРЦ України!


Стажування, Робота та Волонтерські Вакансії МРЦ України - Актуально!
автор: Taras | Переглядів: 12587 | | Дата: 3-12-2019, 12:34
Стажування, Робота та Волонтерські Вакансії МРЦ України - Актуально!
Молодіжний Ресурсний Центр України створює можливості кожному
отримати унікальний досвід у сфері
громадської діяльності 3.0,
суспільної журналістики 2.0,
бізнесу 2.0
і пропонує стати
репортером, веб-дизайнером, модератором чи менеджером проектів МРЦ України.


З метою заохочення, визнання та професійного розвитку волонтерів передбачаються такі методи винагородження:
- Участь у заходах, що організовуються або проходять за участю МРЦ, УНФІР, бізнес-асоціацій та компаній партнерів;
- Стажування та набуття практичного досвіду роботи в бізнес-компаніях;
- Участь у тренінгах чи навчальних семінарах за власним вибором, який сприятиме професійному чи особистісному розвитку волонтера;
- Отримання письмових рекомендацій від МРЦ та компаній партнерів для участі у конкурсах, навчаннях, стажуваннях за кордоном або працевлаштуванні у випадку успішної волонтерської діяльності впродовж не менше шести місяців.

Постійно сприяємо найкращим студентам:
-у проходженні практики;
- подальшому працевлаштуванні у провідних компаніях країни;
- надаємо поштовх для старту власного бізнесу;
- будуємо мережу взаємодії молодих бізнесменів!
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

МРЦ України: Спільні проекти та робота над сайтом!
автор: Aryan | Переглядів: 10729 | | Дата: 1-05-2019, 19:17
МРЦ України: Спільні проекти та робота над сайтом!
Ти молодий!

Наш сайт створений для вас та для мільйонів таких як ми, які будуть разом з нами!

Хлопці і дівчата, ви маєте можливість щодня вдосконалювати портал МРЦ України разом з нами та долучитися до нашої команди.


Пишіть ваші пропозиції по вдосконаленню сайту, щоб Ви хотіли тут бачити, у коментарях та додавайте власні статті й анонси.

Звертайтеся з власними проектами!
Ми у Фейсбуку - приєднуйся!


Найбільш активних чекає успіх!
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Оформлення статей на сайті
автор: Taras | Переглядів: 2114 | | Дата: 7-02-2011, 11:38
Оформлення статей на сайтіДля дотримання принципу стилістичної одноманітності зовнішнього вигляду статей сайту Молодіжного Ресурсного Центру України (МРЦУ) — а також для зручності їх редагування — просимо вас при роботі над статтями по можливості слідувати наведеним нижче деяким нескладним правилам оформлення.

Якщо стаття з якісним змістом ще і бездоганно оформлена, якщо кожному видно вкладена в неї праця автора, то це дозволяє їй піднятися на вищий рівень порівняно з такими ж інформативними, але погано оформленими текстами.

Хотілося б, щоб цим вимогам відповідали всі статті сайту МРЦУ. Слід завжди пам'ятати, що головне - це хороший, чіткий, інформаційно-багатий і неупереджений зміст, а не красиве оформлення.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

З’єднаємо береги Дніпра “живим” ланцюгом!
автор: МНК | Переглядів: 1921 | | Дата: 19-11-2010, 12:54
З’єднаємо береги Дніпра “живим” ланцюгом!22 січня об 11:00 на мосту Патона в День Соборності України кияни об'єднають два береги Дніпра “живим” ланцюгом.

Беручи приклад з першого “живого” ланцюга в Україні, який було утворено в січні 1990 року і котрий з’єднав Київ та Львів, учасники візьмуться за руки і символічно об’єднають два береги Дніпра. Ще однією особливістю акції стане те, що учасники утворять 30-метровий державний прапор...

Закликаємо учасників брати з собою державну символіку!

Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Роль и место новых Интернет СМИ на региональном уровне
автор: palma | Переглядів: 2172 | | Дата: 24-09-2010, 13:54
Роль и место новых Интернет СМИ на региональном уровнеНа сегодняшний день, по данным Интернет источника «Яндекс», только в Днепропетровской области работают двенадцать интернет-медиа. Местные виртуальные СМИ, как правило, имеют вид либо виртуальных сателитов уже имеющихся изданий, либо являются веб-страницами Интернет агентств. Но Интернет пространство всё ещё нуждается в своём наполнении, особенно за счёт новых городских и региональных СМИ.

Именно об этом и шла речь на семинаре «Новые медиа – перспективы развития местных СМИ», который проходил 18-19 ноября 2010 года в г.Днепропетровске, организованный Центром поддержки общественных и культурних инициатив «Тамариск» ,при участии регионального отделения Национального Союза журналистов Украины и благодаря поддержке Международного Фонда «Видродження».

На семинаре присутствовали представители из тридцати местных СМИ. Темою для обсуждения стали не только особенности использования Интернет ресурса с учётом специфики ресурса, но и эффективность работы новых СМИ на местном уровне.

Во время подробного обзора работы новых электронных СМИ, рассматривались базовые моменты для создания, «раскрутки» сайта, блога, обсуждались законодательство в СМИ и опыт работы. Говорилось, что, как правило, создание нового електронного СМИ – это дело исключительно частных инвесторов и личных расходов. Так же было отмечено, что количество интернет-пользователей в больших городах, в крупных населённых пунктах значительно больше, чем в сельских районах. И, что бы овладеть Сетью в отдалённых уголках области надо привлечь внимание властей с одной стороны, а с другой стороны ликвидировать компьютерную безграмотность, что бы каждый желающий журналист смог завести хотя бы свой блог или создать интернет страницу.
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Триває прийом статей до всеукраїнського молодіжного журналу «Юридичний авангард»
автор: Aragami | Переглядів: 1996 | | Дата: 8-07-2010, 15:31
Триває прийом статей до всеукраїнського молодіжного журналу «Юридичний авангард» Триває прийом наукових/аналітичних/науково-публіцистичних статей на правову, політичну та економічну тематику до чергового номера всеукраїнського правничого і громадсько-політичного часопису - журналу "Юридичний авангард".
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

ЯК ЗАРАЗ ЗАХИЩАЮТЬ ПРАВА ДІТЕЙ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ?
автор: kogushka | Переглядів: 2184 | | Дата: 11-01-2010, 18:54
ЯК ЗАРАЗ ЗАХИЩАЮТЬ ПРАВА ДІТЕЙ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ? Мова піде про комплексну програму підтримки розвитку та самореалізації дітей та молоді, про порушення прав дітей органами влади та в начальних закладах.

Заяву «П’ять кроків вперед, три – назад» оголосить Микола Кожушко, голова Дніпропетровської обласної дитячої громадської організації «Допоможемо дітям».

16 лютого 2010 г., у вівторок, об 11:00 у Дніпропетровському прес-клубі реформ відбудеться прес-конференція, присвячена правам дітей у Дніпропетровській області.


Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Прес-реліз Благодійного Фонду "Гелон" (Полтавська обл.)
автор: Aragami | Переглядів: 3606 | | Дата: 1-06-2009, 11:58
Прес-реліз Благодійного Фонду "Гелон" (Полтавська обл.)
17 серпня 2009 року о 17:00 в Котелевському районі Полтавської області на в’їзді до «Більського городища» Історико-культурний благодійний фонд «Гелон» відзначатиме Третю річницю заснування музею просто неба «Скіфленд».

Програмою заходу передбачено проведення Акції громадської непокори, яка направлена проти перешкоджання просвітницькій, туристичній, культурній, місіонерській діяльності Фонду, захисту музею від чиновників, які три роки відкрито перешкоджають роботі музею і своїми діями сприяють його знищенню. Акція проводиться з метою об’єднати людей доброї волі, привернути увагу громадськості та ЗМІ до факту злочину, який рівнозначний знищенню Херсонеса, Ольвії, Пантікапеї…- найвизначніших об’єктів культурної спадщини, які занесені до державного реєстру України.

У наслідок оприлюднення Фондом інформації на сайті «Україна в зоні культурного лиха» про знищення у Котелевському районі 100 га культурного шару найвизначніших об’єктів культурної спадщини - найбільшої охоронюваної археологічної території України «Більське городище», яка занесена до державного реєстру України, та звернення Фонду до відповідальних органів влади з вимогою припинення свавілля і порушення законів, Благодійний Фонд «Гелон» був усунений від участі у місцевій програмі розвитку Котелевського району,відібрано та передано земельну ділянку разом із спорудами музею просто неба «Скіфленд»
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

28 квітня відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука
автор: PR | Переглядів: 2714 | | Дата: 20-04-2009, 14:28
28 квітня відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука

28 квітня 2009 року об 11 годині в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул.Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука на тему "Безпека зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року".
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Вісник №8
автор: Taras | Переглядів: 2716 | | Дата: 18-02-2009, 23:25
Вісник №8

Увага! Увага! Увага!
Вийшов 8-ий номер вісника Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Решта, хто бажає ознайомитися з Вісником мають можливість завантажити Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію Вісника, Ви повинні бути членами мережі Молодіжного Ресурсного Центру


Детальніша інформація про Вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Вісник №7
автор: Taras | Переглядів: 2556 | | Дата: 4-02-2009, 22:57
Вісник №7

Увага! Увага! Увага!
Вийшов 7-ий номер вісника Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Решта, хто бажає ознайомитися з Вісником мають можливість завантажити Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію Вісника, Ви повинні бути членами мережі Молодіжного Ресурсного Центру


Детальніша інформація про Вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Вісник №6
автор: Taras | Переглядів: 2447 | | Дата: 7-01-2009, 20:18
Вісник №6

Увага! Увага! Увага!
Вийшов 6-ий номер вісника Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Решта, хто бажає ознайомитися з Вісником мають можливість завантажити Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію Вісника, Ви повинні бути членами мережі Молодіжного Ресурсного Центру


Детальніша інформація про Вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Шановні читачі, друзі та учасники МРЦ З Новим Роком
автор: Taras | Переглядів: 2232 | | Дата: 1-01-2009, 00:37
Шановні читачі, друзі та учасники МРЦ З Новим Роком

Шановні читачі, друзі та учасники МРЦ
від імені адміністрації, редакції та усього Молодіжного Ресурсного Центру України
ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ.
Усього вам найкращого у новому році. Разом ми зможемо змінити усе!
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (1)

Вісник №5
автор: Taras | Переглядів: 2296 | | Дата: 25-12-2008, 07:20
Вісник №5


Увага! Увага! Увага!
Вийшов 5-ий номер віснику Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Усі інші бажаючі ознайомитися з вісником мають можливість скачати його Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію вісника Ви повинні бути членами Молодіжного Ресурсного Центра

Детальніша інформація про вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)

Вісник №4
автор: Taras | Переглядів: 2541 | | Дата: 17-12-2008, 23:59
Вісник №4


Увага! Увага! Увага!
Вийшов 4-ий номер віснику Молодіжного Ресурсного Центру України
Усі члени МРЦ шукають його у себе на Е-mail
Усі інші бажаючі ознайомитися з вісником мають можливість скачати його Анонс Вісника

Нагадаємо, для того, щоб отримати повну версію вісника Ви повинні бути членами Молодіжного Ресурсного Центра

Детальніша інформація про вісник
Докладніше  Обговорити на форумі  Коментарі (0)
Приєднуйся !
Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube
Календар
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
{sinkator}
Нас знаходять
{referer}
Тегі
hand made, Європейський молодіжний фонд, Братислава (Словаччи, Використання інноваційних технологій в системі ЖКГ, Дискусійни клуб стажування англійська, Закону України «Про органи самоорганізації населення», Запорожский, МРЦ, Программа За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці»17.04.2012 - 21., Підвищення енергоефективності при експлуатації житлових будинків, Стипендії, ТОМГО СМС, Тернопіль, Тернопіль.студенти, Тренинг, абітурієнтам, арт-терапия, бізнес, виставки, гранти, журналістика, конкурси, конференція, конференції, круглі столи, можливості, молодих підпримців, молодь, наукове товариство студентів та аспірантів, орагни місцевого самоврядування.Кременець, семінар, семінари, сказкотерапия, студвей, студенти, студентського самоврядування, творчество, фестиваль, школа студентського самоврядування

Показать все теги
Допоможи молоді!
Внесок у проект!
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку молоді та молодіжної дії в Україні! Кожен внесок є важливим!
Голосування

?

ͳ
?
Новини друзів
 ...
.


2-


23 2020 i iii: ...

 : ...
- 18 25 , . ?

³ ...
23 24 10:00 18:00 , 볺 .

: - ...
.

 ...
:

 ̳ ...
? , ...

 ...
: , , , , ...

 ...
(USAID) , ...

Популярні статті

Наш банер